Dodaj do ulubionych

Do Animałgorzaty25

21.03.06, 17:28
Aniu

próbuję Cię złapać na GG ale coś nie wychodzi, dlatego, wysłałam maila na
adres gazetowy, proszę odpisz.

pozdrawiam ciepło
lea
Obserwuj wątek
    • lakie Re: Do Animałgorzaty25 22.03.06, 17:50
      lea, Ani na razie nie bedzie chyba na necie sad((((

      lakie.bobasy.pl
      GG 1930647 smile Mam już WIZYTÓWKĘ!!! smile
    • annamalgorzata25 jestem... 24.03.06, 18:57
      nie moglam sie odezwac bo chorowalismy wszyscy i dzisiaj pierwszy dzien poza
      domem tzn u rodzicow.mapisalam na gazetowy. gg natomiast nie dziala bo hasla
      zapomnialam uncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka