l.e.a 21.03.06, 17:28 Aniu próbuję Cię złapać na GG ale coś nie wychodzi, dlatego, wysłałam maila na adres gazetowy, proszę odpisz. pozdrawiam ciepło lea Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lakie Re: Do Animałgorzaty25 22.03.06, 17:50 lea, Ani na razie nie bedzie chyba na necie (((( lakie.bobasy.pl GG 1930647 Mam już WIZYTÓWKĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
annamalgorzata25 jestem... 24.03.06, 18:57 nie moglam sie odezwac bo chorowalismy wszyscy i dzisiaj pierwszy dzien poza domem tzn u rodzicow.mapisalam na gazetowy. gg natomiast nie dziala bo hasla zapomnialam Odpowiedz Link Zgłoś