HEjrobie porzadki i mam do oddania zaslony po poprzednich wlascicielach- czesc jest juz wyprana

jest ich sporo bow kazdym pokoju wisialy, ale nam nie odpowiada ten kolor (taki rudawy- zoltawy....??) No i czesc pojedzie paczka do Szprotawy- pamietacie mejla Lei o tej rodzinie z 5 dzieci?... wiec jesli ktos chetny to zapraszam na ogladanie, jestem z Warszawy, Jelonki.pacleo