Dodaj do ulubionych

oddam zasłony

IP: *.* 31.03.03, 11:05
HEjrobie porzadki i mam do oddania zaslony po poprzednich wlascicielach- czesc jest juz wyprana :) jest ich sporo bow kazdym pokoju wisialy, ale nam nie odpowiada ten kolor (taki rudawy- zoltawy....??) No i czesc pojedzie paczka do Szprotawy- pamietacie mejla Lei o tej rodzinie z 5 dzieci?... wiec jesli ktos chetny to zapraszam na ogladanie, jestem z Warszawy, Jelonki.pacleo
Obserwuj wątek
    • Gość: Kleo Re: oddam zasłony IP: *.* 31.03.03, 20:54
      Hejwidze ze nikt na razie nie chce zaslon, ale jakby co to czekam gdzies z tydzien- i prosze piszcie na prov bo cos subskrypcja nie dziala a ja nie wchodze na forum teraz czesto...pacleo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka