19.12.03, 10:23
Hej!
Może któraś z mam mogłaby pożyczyć kojec? Zwracam sie szczególnie do mam z
Wrocławia. Baaaaaaaaardzo by nam się przydałsmile Z góry dziękuję. Piszcie
proszę na priva.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka