17.11.08, 19:52
Gdzie w Gdańsku-Wrzeszcz mogę zrobić USG nerek dziecka? Ile mniej więcej kosztuje?
Obserwuj wątek
    • barmul Re: USG 18.11.08, 10:53
      Udr. Kosiaka w Endomedzie, ul Opolska 5 (to chyba bardziej
      przymorze, okolice AlfaCentrum. Tel. 058/34613 29. Mogę z czystym
      sumieniem polecić. Świetny specjalista, obok mojej ulubionej
      gdyńskiej dr. Schenk.
      • barmul Re: USG 18.11.08, 10:54
        kosztuje 80 zł.
        • phantomka Re: USG 18.11.08, 21:40
          Najlepiej robi dr Wyszomirska w budynku Solidarnosci, koszt w
          okolicy 50 zl. Moj nefrolog twierdzi, ze tylko do tej radiolog ma
          zaufanie. I faktycznie mam do niej ogromne zaufanie, bo w moim
          przypadku byla bardzo dokladna i potrafila jako jedyna zdiagnozowac
          problem, a w przypadku mojej corki wykazala sie dodatkowo swietnym
          podejsciem do dzieci.
          • 79gosia do phantomka 18.11.08, 22:04
            Czy możesz mi podać dokładny adres? niedawno się przeprowadziłam do Gdańska.
            Dziękuję
            • phantomka Re: do phantomka 19.11.08, 15:52
              Hej. Tel: 0-58 308-44-50 lub 301-06-22, ul. Waly Piastowskie 24. To
              jest w Gdansku Glownym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka