Dodaj do ulubionych

Coś dla miłośników arabskiej muzyki :)

26.05.04, 11:25
Dzięki uprzejmości naszego hotelowego DJ'a dysponuję cudowną pamiątką w
postaci płytki MP3 z ostatnimi hitami, którymi raczył nas przez 2 tygodnie na
kolacjach.
Jest całe 750 MB, więc dla każdego coś miłego. Jest m.in. Amr Diab, którego
lubię coraz bardziej,Hakeem, Fouad, Nanse Agram i mnóstwo
niezidentyfikowanych kawałków. Gdyby ktoś z W-wy lub okolich był
zainteresowany, mogę przeciąć płytkę a spotkać można się zawsze u Beduinki w
Karawanseraju :)
Ewentualnie mogę wysłać pocztą.

pzdr
Kasia
Obserwuj wątek
    • Gość: Irmina Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.04, 11:43
      bardzo bym chciała tę płytkę. Ale pocztą.
      Mogę adres ma priv lub gg? 5228773. no i forme rozliczenia
      Pozdrawiam
      • izzaa Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 11:49
        ja też chciałabym się załapać ;) bo w tym roku nie będę w Egipcie, żeby coś
        takiego nabyć.Muzyczki arabskiej troszkę mam....ale ciągle mało ;)
      • Gość: the3 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 10.06.04, 11:27
        Bardzo chętnie przyjmę. Prześlę płytkę i zwrot kosztów przesyłki.Podaj adres na
        the3@poczta.onet.pl
    • bonia01 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 11:48
      Witaj Kasiu.
      Bardzo bym chciała mieć taką płytkę. Proszę o kontakt na gg 1226787.

      Pozdrawiam cieplutko
      Bożena
      • izzaa Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 11:50
        tia kontakt @ lub 3618892 ;)
        • Gość: Kasia Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 26.05.04, 11:53
          ja też proszę:)
    • Gość: AM Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.usc.gov.pl 26.05.04, 12:02
      Czy ja też mogłabym się załapać na tę płytkę?!
      anna_marciniak@usc.gov.pl
      • corrina_f1 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 12:14
        Może zróbmy inaczej.
        Czy możecie mi na maila przesłać Wasze adresy pocztowe ?
        Tak będzie najłatwiej, ja na gg bywam teraz bardzo rzadko i nie wiem, kiedy
        mogłabym sprawdzić wiadomości. W mailu na pewno zostanie.

        corrina_f1@gazeta.pl

        pzdr
        Kasia
    • miriam_73 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 12:12
      Oj, Corinna... Pleeeeeeeeeease, musze to mieć. Możesz przygotować mi kopię? Daj
      znac na maila jak można byłoby w warszawie to odebrac od Ciebie. Z góry dzięki.
      • izzaa Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 12:45
        ja już wysłałam ;)
        • bonia01 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 13:06
          Ja tez już wysłałam :))

          Bożena
          • Gość: corrina_f1 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.maqs.com 26.05.04, 13:08
            oki, pozbieram adresy zusammen i hurtowo wyślę najpóźniej w piątek.

            ściski z lodowatej W-wy
            Kasia
            • Gość: Maaagda Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.04, 18:01
              a moze moglabys napisac tytuly i wykonawcow? (moze da sie sciagnac przez
              kazze), albo wzucic to na jakis serwer?
              • Gość: corrina_f1 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.maqs.com 26.05.04, 18:13
                Napisałam w pierwszym poście tych, których jestem w stanie odkodować. Reszta
                była po arabsku i musieliśmy z tym chłopaczkiem pozmieniać tytuły (głównie na
                cyferki, żeby było szybciej,bo było ze 140 kawałków w sumie) na "nasze", bo
                inaczej nie czytałyby się w komputerze ani w cd.
                Może w weekend wrzucę na kazaa, teraz mój brat przed sesją okupuje kompa, więc
                nawet nie mogę na 5 min usiąść.
                • Gość: Maaagda Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.04, 19:57
                  wiec jak wzucisz na kazze daj znac chetnie sobie sciagne bo mysle ze to bedzie
                  mniejszy problem niz wysylanie plytek :**
              • lesiut_tek Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 09.06.04, 21:28
                Gość portalu: Maaagda napisał(a):

                > a moze moglabys napisac tytuly i wykonawcow? (moze da sie sciagnac przez
                > kazze), albo wzucic to na jakis serwer?

                Amr Diab
                Mohhamed Mounir
                Hisham Abbas
                Abdel Halim Hafez
                Assala
                Diana Haddad
                Shirin
                Baha Sultan
                Hamada Hillal
                Um Kulsum

                ------
                Lesiutek - zapraszam do zapraszania.....
                • pc_maniac Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 21.08.04, 20:34
                  Wszyscy wymienieni przez Ciebie wykonawcy znajdują się na liście użytkowników
                  programu SoulSeek.
                  Olbrzymie ilości utworów. Polecam ściągnięcie SoulSeeka i potem możecie
                  skompletować sobie naprawdę megakolekcję tych utworów.
    • flightins Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 19:54
      Ja bym bardzo chętnie taka płytkę "zapodał".
      Jest szansa ?
    • beduinka Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 21:03
      to ja chętnie bym sobie posłuchała / przegrała
      a miejsce mi jak najbardziej pasuje :-D (pamiętam też o tytoniu)
      • pc_maniac A nie lepiej udostępnić poprzez internet przez P2P 26.05.04, 21:16
        Wystarczy zainstalować jeden z programów (IMESH, KAZAA, lub SOULSEEK).
        Włącz GG, to Ci podpowiem jak to zrobić.
        Dzieki temu będą mogło na raz zasysać wiele osób.
    • lesiut_tek Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 26.05.04, 22:01
      No to i ja się "zapiszę"...;)
      Ale najlepiej to spotkajmy się po 9 czerwca np. w Karawanseraju, będziemy
      świeżo po egipskich podróżach.....

      ------
      Lesiutek - zapraszam do zapraszania.....
    • Gość: ewa Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.gizycko.mm.pl 26.05.04, 23:17
      hej błagam o tą płytę mój gg to 5468279
    • Gość: pitro Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.k1.isko.net.pl 26.05.04, 23:24
      Bardzo proszę o kopie płyty.
      pozdr
      pitro
    • Gość: ADI Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.ipartners.pl 27.05.04, 08:22
      Kasia , sprawdź prosze pocztę !!!

      • corrina_f1 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 09:30
        Kochani !
        Dziękuję za maile, ale stała się nieprzewidziana (przynajmniej częściowo)
        rzecz - nie spodziewałam się aż TAK WIELKIEGO zainteresowania !!
        Dostałam w sumie kilkadziesiąt (!!!) maili w tej sprawie i na chwile obecną nie
        dysponuję nawet taką ilością czystych płyt.
        Oczywiście koszt samej płyty jest mały, nagrania zerowy, ale przy takiej ilosci
        zgłoszeń koszty płyt i wysłania niestety po dodaniu wzrosną. Ja niestety jestem
        po powrocie spłukana i czekam z utęsknieniem na pensję.

        W związku z tym musimy poszukać innego rozwiązania. Jeśli chodzi o
        Warszawiaków, myślę, że najlepszym pomysłem będzie spotkanie w Karawanseraju u
        Beduinki. Myslę o najbliższej sobocie, ale może być i następna.

        Jutro wieczorem obiecuję wrzucić to, co ma konkretne nazwy na kazę, na forum
        dokładnie napiszę Wam, co wrzuciłam. Resztę trzeba będzie dać na jakiś serwer,
        bo na kazaa utworów z nazwami 01, czy 123 są tysiące :)
        Jestem w trakcie przemyśleń z moim b-friendem, jak to technicznie rozwiązac.
        Ale na pewno jak tylko coś wymyslimy, dam Wam znać.

        Czy ktoś z Warszawiaków partycypuje ewentualnie na njbliższą sobotę w godzinahc
        popołudniowych w Karawanseraju ?

        Kasia
        • izzaa Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 10:16
          eh z checia zjawilabym sie i w koncu Was poznała Panie i Panowie tylko ze przez
          najblizszy tydzien nie ruszam sie z domku zakuwam do oblanego
          egzaminu....pozostaje tylko kaaza ;(
          Pozdrawiam :)
          • bonia01 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 10:39
            Mi tez niestety najbliższa sobota nie pasuje. Ale z wielką przyjemnością poznam
            Was wszystkich w następną.

            Bożena
          • beduinka Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 14:22
            izzaa napisała:

            > eh z checia zjawilabym sie i w koncu Was poznała Panie i Panowie tylko ze
            przez
            >
            > najblizszy tydzien nie ruszam sie z domku zakuwam do oblanego
            > egzaminu....

            to trzeba sobie właśnie od wkuwania odpocząć... ja w przyszłym tygodniu w
            poniedziałek będę miała dwa egzaminy, jeden w środę i jeden w czwartek... ale
            podchodzę do tego na luzie... a jeszcze muszę poinformowć wykładowców, że
            spóźnić się zamierzam na zajęcia o prawie miesiąć... włączam październik do
            przerwy :))

            > pozostaje tylko kaaza ;(
            > Pozdrawiam :)
        • Gość: WojtekG Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: 212.244.77.* 27.05.04, 11:06
          Myślcie, myślcie kochani o tej kazie, bo z Lublina nie za bardzo mogę dojechać

          Pozdrowienia

          WojtekG
        • beduinka Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 14:19
          corrina_f1 napisała:


          > W związku z tym musimy poszukać innego rozwiązania. Jeśli chodzi o
          > Warszawiaków, myślę, że najlepszym pomysłem będzie spotkanie w Karawanseraju
          u
          > Beduinki. Myslę o najbliższej sobocie, ale może być i następna.
          > Czy ktoś z Warszawiaków partycypuje ewentualnie na njbliższą sobotę w
          godzinahc
          > popołudniowych w Karawanseraju ?

          ja oczywiście serdecznie zapraszam... co prawda w południe mam spotkanie
          Zarządu Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Palestyńskiej, ale na godz. 16-17 powinnam
          być już w Karawanseraju, a nawet beze mnie zacząć oczywiście możecie... tak
          więc zapraszam ciebie Kasiu (z laptopem) do nas i wszystkich innych też...
          stęskniłam się za tobą...
          ps.
          prosiłam cię, żebyś nam przywiozła troszkę słońca - a tu nic... zawiodłam się
          na tobie ;P
          • gajasirocco Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 21:11
            Dołączam się do zaproszeń i z utęsknieniem czekam na wizytę Kasieńki!
            Polecam wszystkim miłośnikom delfinów! No i Egiptu i innych krajów arabskich!
            • corrina_f1 WRZUCILAM TROCHE NA KAZAA 27.05.04, 21:28
              Właśnie wrzuciłam na kazaa Amr Diab i Mohamed'a Fouad.
              Tylko tyle ma pełne nazwy, żeby było wiadomo, co się ciągnie. Z resztą pomyślę
              i dam znać.
              Do dzieła, ciągnijcie, tylko nie wszyscy na raz !! ;)

              Kasia
        • Gość: Adam Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.04, 17:17
          Kasia,

          a co to Karawanseraj ? nigdy tam nie byłem, ale bardzo chętnie bym kupił tam od
          Ciebie te płytkę :-)

          Pozdro
          • corrina_f1 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 17:28
            Słonko, ja nie sprzedaję tej płyty !! CHciałam Wam zrobić jedynie przyjemnośc,
            bo wiem, jak wiele osób po powrocie z Egiptu teskni za arabską muzyką :)
            Nie rozdam ich równiez oczywiście za darmo, w zamian chcę czystą płytke :)
            Karawanseraj to Centrum Kultury Arabskiej na Osiedlu Przyjaźń, Konarskiego w W-
            wie.
            Zajrzyj do postów Beduinki.

            pzdr
            Kasia
            • beduinka Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 17:32
              byłaś o pół minuty szybsza ode mnie w napisaniu odpowiedzi :)))
          • beduinka Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 17:29
            Gość portalu: Adam napisał(a):

            > Kasia,
            >
            > a co to Karawanseraj ?

            Karawanseraj = Centrum Kultury Arabskiej
            miejsce o arabskiej atmosferze utrzymane w kolorach słońca i pustyni
            odbywają się tam różne spotkania tematyczne, np. nt. Palestyny, Egiptu,
            Algierii, islamu, Tuaregów, tańca brzucha itp. itd. Organizowane są tam też
            imprezy przy arabskiej atmosferze
            Oprócz tego:
            • SKLEPIK Z ARABSKIM ASORTYMENTEM
            • HERBACIARNIA
            • NAUKA JĘZYKA ARABSKIEGO
            • TANIEC BRZUCHA
            • BIURO PODRÓŻY
            • NOCLEGI

            mieści się na Jelonkach (Osiedle Przyjaźń)
            Warszawa, Ul. Konarskiego 87 (budynek między Karuzelą a Kolorado)
            DOJAZD: TRAMWAJE: 8, 10, 26, 46 (przystanek Górce); AUTOBUSY: E2, 106, 109,
            112, 154, 171, 184, 189, 190, 310, 384, 501, 507, 523, 603, 610, 614
            (przystanek Górce lub Konarskiego)
            GODZINY OTWARCIA: codziennie od 11:00 do 19:00 lub do ostatniego klienta



            nigdy tam nie byłem, ale bardzo chętnie bym kupił tam od
            > Ciebie te płytkę :-)
            > Pozdro

            jest tam spory wybór płyt i kaset i nie tylko :)))
            • czytelnik22 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 27.05.04, 22:14
              Na kaazaa są tysiące arabskich piosenek. Rok temu po powrocie z Egiptu
              sprawdzajac widziałem wszystkie najnowsze hity, które były grane akurat w
              tamtym czasie. O ile dobrze pamiętam w wyszukiwarce ustawiałem chyba tylko
              piosenki pop lub dance w języku arabskim i było tego do wyboru do koloru.
              Pozdrawiam

        • Gość: Stiwi Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.04, 11:13
          Też bym posłuchał. Najlepiej byłoby to umieścić na jakimś serwerze, z którego
          każdy mógłby sobie ściągnąć. Karawanseraj, nie byłem nigdy, bywam za to często
          w Sheeshy Longue.
        • lesiut_tek Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) 09.06.04, 21:05
          corrina_f1 napisała:

          >. Resztę trzeba będzie dać na jakiś serwer,
          > bo na kazaa utworów z nazwami 01, czy 123 są tysiące :)

          Wlasnie przywiozlem ze soba z Egiptu 2 Cd-ki z mp3.
          Szukam chetnego do odcyfrowania arabskich nazw piosenek (sluze jpgami z lista
          piosenek).
          Na poczatku tygodnia pogadam sobie z jakimis serwerami i moze uda sie kilka Gb
          miejsca na muzyke wygospodarowac....
          A jak nie to po zamianie znakow arabskich na polskie wrzuce je do p2p..;)

          > Czy ktoś z Warszawiaków partycypuje ewentualnie na njbliższą sobotę w
          godzinach popołudniowych w Karawanseraju ?

          Ja sie zadtanawiam nad najblizsza sobota 11 czerwca (ale raczej to dluugi
          weekend wiec wszyscy pojada na sloneczko)......
          Czy ktos bedzie?

          ------
          Lesiutek - zapraszam do zapraszania.....
    • Gość: the3 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 10.06.04, 18:08
      Bardzo ,bardzo chętnie. Poproszę o tą płyktę. Wyślę płytę i zwrot kosztów -
      podaj adres na the3@poczta.onet.pl Pozdrawiam.
    • Gość: the3 BEDUINKA - PYTANIE KASIA- płyta IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 10.06.04, 20:51
      KASIA od płyty lub Beduinka - podajcie namiary na - "spotkamy się u beduinki"
      rozumiem ,że w Warszawie ale gdzie? Pozdrawiam
      • beduinka Re: BEDUINKA - PYTANIE KASIA- płyta 10.06.04, 20:57
        Gość portalu: the3 napisał(a):

        > KASIA od płyty lub Beduinka - podajcie namiary na - "spotkamy się u beduinki"
        > rozumiem ,że w Warszawie ale gdzie? Pozdrawiam

        to miejsce to Karawanseraj, czyli Centrum Kultury Arabskiej
        Jelonki, Osiedle Przyjaźń
        Warszawa, Ul. Konarskiego 87 (budynek między Karuzelą a Kolorado)
        tel. 22-6653859, 0-692899247, 0-508092618
        karawanseraj@gazeta.pl, sirocco.tur@interia.pl
        DOJAZD: TRAMWAJE: 8, 10, 26, 46 (przystanek Górce); AUTOBUSY: E2, 106, 109,
        112, 154, 171, 184, 189, 190, 310, 384, 501, 507, 523, 603, 610, 614
        (przystanek Górce lub Konarskiego)
        GODZINY OTWARCIA: codziennie od 11:00 do 19:00 lub do ostatniego klienta

        Wyjątkowe miejsce dla miłośników Egiptu i innych krajów arabskich... serdecznie
        zapraszam :)
    • Gość: the3 Re: Coś dla miłośników arabskiej muzyki :) IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 10.06.04, 20:53
      Podaj namiar na ten Karawanseraj. Dzięki. Pozdrawiam.
      • beduinka KARAWANSERAJ 10.06.04, 20:58
        Karawanseraj Sirocco-TUR
        Centrum Kultury Arabskiej
        • SKLEPIK Z ARABSKIM ASORTYMENTEM
        • HERBACIARNIA
        • NAUKA JĘZYKA ARABSKIEGO
        • TANIEC BRZUCHA
        • BIURO PODRÓŻY
        • NOCLEGI
        Centrum Kultury Arabskiej zaprasza wszystkich, którzy chcą odpocząć w
        atmosferze Bliskiego Wschodu i Afryki oraz przenieść się w czasy, gdy
        karawanseraje były miejscami spotkań ludzi różnych kultur. Właśnie tam kupcy,
        lecz również uczeni, podróżnicy, artyści wymieniali się nie tylko towarami,
        lecz także poglądami, ideami, wierzeniami, zwyczajami. KARAWANSERAJ ma być,
        także dzięki Wam, magicznym miejscem, będącym swoistym ośrodkiem kultury,
        informacji i promocji krajów arabskich, namiastką dalekiego świata pełnego
        zapachów, kolorów, dźwięków.
        Jelonki, Osiedle Przyjaźń
        Warszawa, Ul. Konarskiego 87 (budynek między Karuzelą a Kolorado)
        tel. 22-6653859, 0-692899247, 0-508092618
        karawanseraj@gazeta.pl, sirocco.tur@interia.pl
        DOJAZD: TRAMWAJE: 8, 10, 26, 46 (przystanek Górce); AUTOBUSY: E2, 106, 109,
        112, 154, 171, 184, 189, 190, 310, 384, 501, 507, 523, 603, 610, 614
        (przystanek Górce lub Konarskiego)
        GODZINY OTWARCIA: codziennie od 11:00 do 19:00 lub do ostatniego klienta
        • Gość: the3 Re: KARAWANSERAJ IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 10.06.04, 21:19
          Dziękuję. Przejeżdzałem tamtędy do pracy przez 15 lat i nie miałem pojęcia
          że ................Tak na marginesie Ty Lub Pani siedzisz w internecie na forum
          całą dobę, podziwiam. Bardzo wiele cennych wskazówek. Opisy całych zagadnień i
          tematów niezwykle profesjonalne. Dziękuję. Czy w razie pytań konkretnych i
          powaznych można nawiązać kontakt poza forum na adres jaki podałaś do ośrodka.
          Pozdrawiam.
          • Gość: the3 Re: KARAWANSERAJ IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 10.06.04, 21:26
            Dopiero przeczytałem że wyjeżdzasz.Ciekawe czy ktos za Ciebie pociagnie tak
            wspaniale to forum.POWODZENIA i pamiętaj co piszą o rezydentach na forum.
            Wracam z Hurghady 08.07. poczytam forum.Jeszcze raz POWODZENIA
            • beduinka Re: KARAWANSERAJ 10.06.04, 21:36
              Gość portalu: the3 napisał(a):

              > Dopiero przeczytałem że wyjeżdzasz.

              zgadza się :))

              > Ciekawe czy ktos za Ciebie pociagnie tak
              > wspaniale to forum.

              oj ja jestem taką małą drobinką na tym forum...

              > POWODZENIA i pamiętaj co piszą o rezydentach na forum.

              no wiem, że niektórzy turyści wylewają swoje żale na rezydentów, ale ja jadę z
              takim nastawieniem, że ludzie jadą do Egiptu by spędzić wspaniały urlop i
              dobrze się na nim bawić - to są ich wakacje, a ja sprawię wszystko co w mojej
              mocy, by oni byli z nich zadowoleni

              > Wracam z Hurghady 08.07. poczytam forum.Jeszcze raz POWODZENIA

              wszystkiego NAJ życzę
          • beduinka Re: KARAWANSERAJ 10.06.04, 21:33
            Gość portalu: the3 napisał(a):

            > Dziękuję. Przejeżdzałem tamtędy do pracy przez 15 lat i nie miałem pojęcia
            > że ................

            Miejsce to istnieje tam dopiero od 7 miesięcy... ja natomiast mieszkałam na
            Osiedlu Przyjaźń jako małe dziecię - a teraz wróciłam na "stare śmieci". ale
            lubię to miejsce, bo blisko centrum, a takie zielone, prawie że wiejska sielanka


            > Tak na marginesie Ty Lub Pani siedzisz w internecie na forum
            >
            > całą dobę, podziwiam.

            no nie przesadzajmy... teraz mam sesję egzaminacyjną, więc trochę więcej siedzę
            w domu - bo uczę się przy biurku, na którym stoi też komputer z stałym netem
            (więc mnie trochę wciąga) - jutro na szczęście ostatni egzamin, a pojutrze lecę
            do Hurghady

            > Bardzo wiele cennych wskazówek. Opisy całych zagadnień i >
            > tematów niezwykle profesjonalne. Dziękuję.

            To ja dzięujuję za taką opinię i zapraszam też na moje forum o krajach arabskich

            > Czy w razie pytań konkretnych i
            > powaznych można nawiązać kontakt poza forum na adres jaki podałaś do ośrodka.
            > Pozdrawiam.

            zapraszam do zadawania pytań, można też na moim forum lub na maila... no i
            oczywiście zapraszam do Karawanseraju
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka