corrina_f1
26.05.04, 11:25
Dzięki uprzejmości naszego hotelowego DJ'a dysponuję cudowną pamiątką w
postaci płytki MP3 z ostatnimi hitami, którymi raczył nas przez 2 tygodnie na
kolacjach.
Jest całe 750 MB, więc dla każdego coś miłego. Jest m.in. Amr Diab, którego
lubię coraz bardziej,Hakeem, Fouad, Nanse Agram i mnóstwo
niezidentyfikowanych kawałków. Gdyby ktoś z W-wy lub okolich był
zainteresowany, mogę przeciąć płytkę a spotkać można się zawsze u Beduinki w
Karawanseraju :)
Ewentualnie mogę wysłać pocztą.
pzdr
Kasia