katamal
06.11.05, 12:54
cześć. wróciłam z hurghady, gdzie spędziłam wspaniałe 2 tygodnie było
naprawdę super. poznałam na lotniksu fajnego chłopaka- nazywa się Mohsen i
pracuje dla Alfa star. czy któraś coś o nim może wie?
byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
pozdrawiam