Dodaj do ulubionych

egipt-oasis-pytanko...

24.08.07, 22:40
hej,
ktoś się orientuje jakimi liniami i jakim samolotem leci się 20 września z
oasis do hurghandy?
Obserwuj wątek
    • spacebar Re: egipt-oasis-pytanko... 24.08.07, 22:43
      lecę z wawy ;-)
      • marmaris1 Re: egipt-oasis-pytanko... 25.08.07, 08:01
        Oasis b. dokładnie to opisuje na swojej stronie. Linie AMC.
        • spacebar Re: egipt-oasis-pytanko... 25.08.07, 14:18
          no fakt, jakoś nie wpadło mi to w oko ;-)
          ale boeing czy ten drugi, bo tego akurat już znaleźć nie mogę a Pan który mi
          sprzedawał wycieczkę powiedział że nie wie...;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka