spacebar 24.08.07, 22:40 hej, ktoś się orientuje jakimi liniami i jakim samolotem leci się 20 września z oasis do hurghandy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marmaris1 Re: egipt-oasis-pytanko... 25.08.07, 08:01 Oasis b. dokładnie to opisuje na swojej stronie. Linie AMC. Odpowiedz Link Zgłoś
spacebar Re: egipt-oasis-pytanko... 25.08.07, 14:18 no fakt, jakoś nie wpadło mi to w oko ;-) ale boeing czy ten drugi, bo tego akurat już znaleźć nie mogę a Pan który mi sprzedawał wycieczkę powiedział że nie wie...;-) Odpowiedz Link Zgłoś