Gość: mirka IP: *.corenet.gda.pl 25.07.03, 10:47 Nie macie co rozpaczac nad Aida.Nie est wcale taka rewelacyjna.Poprostu nic specjalnego .I do tego brud poza hotelem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: AIDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.03, 19:30 racja.. bylem potwierdzam ale obsluga bardzo mila ci ludzie zarabiaja tam miesiecznie 100 funtow egipskich 1$ to 6 funtow warto chlopakom dac napiwek(bakszysz) ciezko pracuja pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś