IP: *.corenet.gda.pl 25.07.03, 10:47
Nie macie co rozpaczac nad Aida.Nie est wcale taka rewelacyjna.Poprostu nic
specjalnego .I do tego brud poza hotelem.
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: AIDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.03, 19:30
      racja..
      bylem
      potwierdzam
      ale obsluga bardzo mila
      ci ludzie zarabiaja tam miesiecznie 100 funtow egipskich
      1$ to 6 funtow
      warto chlopakom dac napiwek(bakszysz)
      ciezko pracuja
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka