omenus
30.08.08, 11:43
Hej
Witam wszystkich forumowiczów wyjeżdżam jutro do Egiptu i w związku
ztym mam pytanie. Ma ktoś może namairy na fajne quady, nie chcę się
ugotwać w jazde gęsiego bo to dla mnie strata kasy. Dziękuję za
podpowiedzi.
Pozdrawiam