Gość: beata IP: *.ftt.wolbrom.pl / *.ftt.wolbrom.pl 21 lat temu Witam Dziewczyny podajcie jakieś fajne sposoby aby uzyskać połysk paneli podłogowych matowych nie lakierowanych. Gosia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: STASIA Re: Sposoby na połysk paneli! IP: *.kom / *.kom-net.pl 21 lat temu JAK WYBIERAŁAŚ PANELE TO JEST INFORMACJA NIENABŁYSZCZAĆ BO NAROBISZ SE ROBOTY JA NABŁYSZCZAŁAM I PRZEZ MIESIĄC SZCZOTKĄ ZA KAZDYM RAZEM SZUROWAŁAM BO ZROBIŁY SIE BŻYDKIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iva Re: Sposoby na połysk paneli! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21 lat temu Ja nabłyszczałam prawie rok SIDOLUXEM zmywalnym do paneli. Błyszczały pięknie, ale po dłuższym okresie zauważyłam, że ściemniały tam gdzie nabłyszczałam, a tam gdzie nie, są dużo jaśniejsze. SIDOLUX wyrzuciałm i czekam na poradę, co robić dalej ? Odpowiedz Link Zgłoś
iberka Re: Sposoby na połysk paneli! 21 lat temu pronto do paneli ale nie do mycia tylko takie właśnie do pastowania w białej butelce iza Odpowiedz Link Zgłoś