cini.minis
20 lat temu
dziewczyny wstyd mi okropnie ale po prostu prasowanie mi nie wychodzi,staram
sie jak moge,a i tak uprasowanie spodni w rowny kantek do dla mnie
koszmar,przewaznie mi wychodzi podwojny,podobnie jak tworze fantazyjne kantki
na rekawach meskiej koszuli :(
bawelniane koszulki czy tam dzinsy,spodniczki to mi "wychodza" ale i tak nie
jest to tak idealnie uprasowane jak powinno...
macie jakies wskazowki dot. prasowania,co jak po kolei zrobic zeby moj facet
nie musial sobie po moim prasowaniu koszuli poprawiac...
jak sobie radzicie z prasowaniem? a moze nie jestem sama?