Gość: takajedna
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19 lat temu
Chodzi mi o taką resztkę która zostaje z kostki, gdy większość się
wymydliZaczyna się łamać i niezbyt elegancko już wygląda. Czy mydlicie do
oporu, czy ją wyrzucacie, czy zużywacie do czegoś innego? jeśli tak, to do
czego? Zawsze mam taki problem, jak mi się kończy mydło. Tylko nie piszcie
proszę, żebym się przerzuciła na mydło w płynie!