kasia80-80
02.05.10, 16:17
moje dziecko (5 dni) od początku jest na mleku sztucznym - zjada od 60 - 90 ml
mleka na raz czy to nie za dużo??? po zjedzeniu nie chce zasnąć ??? jaka może
być przyczyna??? może daję za dużo albo za mało mleka? po dawce np: 90 ml za
godzinę zaczyna płakać i szuka buzią jedzenia co wtedy robić??? acha i jeszcze
dwie sprawy jakie kupki powinny być po tym mleku ona robi żółciutkie. i co na
osad z mleka na języczku??
pozdrawiam