Dodaj do ulubionych

Do DR - mleko NAN ACTIV 1

02.05.10, 16:17
moje dziecko (5 dni) od początku jest na mleku sztucznym - zjada od 60 - 90 ml
mleka na raz czy to nie za dużo??? po zjedzeniu nie chce zasnąć ??? jaka może
być przyczyna??? może daję za dużo albo za mało mleka? po dawce np: 90 ml za
godzinę zaczyna płakać i szuka buzią jedzenia co wtedy robić??? acha i jeszcze
dwie sprawy jakie kupki powinny być po tym mleku ona robi żółciutkie. i co na
osad z mleka na języczku??
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • krooowka Re: Do DR - mleko NAN ACTIV 1 03.05.10, 21:24
      słyszałam kiedys od jednej forumowej mamy, że dla jej dzieciaka NAN
      było jakby za ciężkie. moja córka też miała problemy z zaśnięciem po
      tym mleczku. jednak ze względu na zawarte w nim żelazo podaję jej
      NAN raz dziennie - w ciągu dnia. Problemów ze spaniem już nie ma :)

      a co do ilości to przecież na opakowaniu chyba jest napisane ile ma
      jeść?
      • mehil.dam Re: Do DR - mleko NAN ACTIV 1 04.05.10, 15:59
        Na osad mam babciny sposób - codziennie po kąpieli myje mojemu szkrabowi
        tetrówką pomoczoną w ciepłej wodzie buzię w środku.
    • barbara.gierowska Re: Do DR - mleko NAN ACTIV 1 06.05.10, 00:23
      forum.gazeta.pl/forum/w,632,110893366,110893366,potrzebuje_porady.html
      To całkiem normalne,ze noworodek chce jeść co 2 godziny.
      Kolor stolców może buyć zróżnicowany - najczęściej w odcieniach żólci.
      Z osadem na języku ( jeśli to tylko osad,anie pleśniawki) - nic nie trzeba robić

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka