mapi10 08.08.05, 18:06 Panie Doktorze.Moje dziecko ma 21 miesięcy czy jeszcze mam mu podawać vigantol?Dziecko jest zdrowe,dobrze się rozwija.Jeśli już nie podawać to czy potrzebne bedą dodatkowe witaminy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr-albrecht Re: Vigantol 09.08.05, 08:36 Nie ma zalecenia nakazującego podawanie witaminy D w tym wieku. Odpowiedz Link Zgłoś