08.08.05, 18:06
Panie Doktorze.Moje dziecko ma 21 miesięcy czy jeszcze mam mu podawać
vigantol?Dziecko jest zdrowe,dobrze się rozwija.Jeśli już nie podawać to czy
potrzebne bedą dodatkowe witaminy?
Obserwuj wątek
    • piotr-albrecht Re: Vigantol 09.08.05, 08:36
      Nie ma zalecenia nakazującego podawanie witaminy D w tym wieku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka