21.08.05, 09:20
Słyszałam kiedyś taką opinię, że grzyby nie mają żadnych wartości odżywczych,
są ciężkostrawne i nie wolno ich podawać dzieciom. Czy to prawda?
Obserwuj wątek
    • bb12 Re: Grzyby 21.08.05, 11:31
      Przczytaj chociaż 15 pierwszych linijek.Artykuł dosć długi.
      www.kki.pl/zenit/grzyby_spyt/jan_ciecinski.htm
      I jeszcze:
      www.nestle.pl/gf_sezonowakuchnia_grzyby.asp
      Zakodowano gdzieś w mojej głowie,że grzyby dopiero powyżej 5 lat[wyjątek
      pieczarki].
      Jestem bardzo ciekawa,co inni wiedzą o grzybkach.
    • piotr-albrecht Re: Grzyby 21.08.05, 14:16
      Musze odpowiedzieć krótko - tak.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka