mamaskarba 21.08.05, 09:20 Słyszałam kiedyś taką opinię, że grzyby nie mają żadnych wartości odżywczych, są ciężkostrawne i nie wolno ich podawać dzieciom. Czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bb12 Re: Grzyby 21.08.05, 11:31 Przczytaj chociaż 15 pierwszych linijek.Artykuł dosć długi. www.kki.pl/zenit/grzyby_spyt/jan_ciecinski.htm I jeszcze: www.nestle.pl/gf_sezonowakuchnia_grzyby.asp Zakodowano gdzieś w mojej głowie,że grzyby dopiero powyżej 5 lat[wyjątek pieczarki]. Jestem bardzo ciekawa,co inni wiedzą o grzybkach. Odpowiedz Link Zgłoś