16.10.05, 12:08
Mam pytanie o ilość herbatki. Moja Córeczka jest na butelce je 6 razy po 110-
130 ml ma 7 tygodni. Dopajam ją herbatkami hippa i wypija ok 3 razy na dobe
po 100 ml. Waży 5,5 kg.Nie wiem czy nie za dużo pije ale zamiast dodatkowej
porcji mleka wole jej dać herbatke. Czy to ma jakiś wpływ ile pije dodam że
czasami jest to jedyny sposób na uspokojenie Małej ale wiem też że jak nie
chce pić to jej nie zmusze do wzięcia butelki więc trudno mi ograniczać picie.
Obserwuj wątek
    • gosia.nikola Re: Dopajanie 16.10.05, 18:52
      Moja Niki potrafiła wypić nawet więcej herbatki i nic jej nie było!! Może
      poprostu Twoja dzidzia potrzebuje tyle pić i nie nalezy jej zabraniac.Lepiej to
      niz przekarmić maluszka bo z tego cowiem to dzieciaczki malutkie mają potrzebe
      ssania i trudno sie domyslec czychce jesc czy pic dlatego sama musisz sie
      domyslec :)) Pozdrawiam
    • piotr-albrecht Re: Dopajanie 16.10.05, 21:19
      Dopajanie nie jest konieczne a jesli to radziłbym wodą, gdyż tego typu herbatki
      dzieci pija nie z potrzeby picia tylko dla przyjemności bo slodkie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka