ziencia
16.10.05, 12:08
Mam pytanie o ilość herbatki. Moja Córeczka jest na butelce je 6 razy po 110-
130 ml ma 7 tygodni. Dopajam ją herbatkami hippa i wypija ok 3 razy na dobe
po 100 ml. Waży 5,5 kg.Nie wiem czy nie za dużo pije ale zamiast dodatkowej
porcji mleka wole jej dać herbatke. Czy to ma jakiś wpływ ile pije dodam że
czasami jest to jedyny sposób na uspokojenie Małej ale wiem też że jak nie
chce pić to jej nie zmusze do wzięcia butelki więc trudno mi ograniczać picie.