Dodaj do ulubionych

ząbkowanie

02.11.05, 22:29
Od 3-4 tygodni moja 5-miesięczna córeczka bardzo się zmieniła: ma kłopotyz
zaśnięciem, budzi się często(nawet co pół godziny w nocy), marudzi, robi
rzadkie kupki. Pediatra stwierdziła, że ma bardzo rozpulchnione dziąsła i coś
się dzieje. Ponieważ trwa to już jakiś czas, zastanawiam się, czy to tylko
przez ząbkowanie???
Obserwuj wątek
    • schiriou Re: ząbkowanie 03.11.05, 09:56
      U mnie było podobnie i to przez 2m-ce po czy ukazały się dwa piękne ząby.
    • piotr-albrecht Re: ząbkowanie 03.11.05, 17:33
      Najłatwiej sparwdzic podając np. paracetamol lub smarując zęby żelem na
      ząbkowanie. Jeśli dziecko się uspokoi to raczej znaczy, że przyczyną jest
      ząbkowanie.
      • rosanna Re: ząbkowanie 07.11.05, 13:27
        Co robic kiedy dziecko zabkuje i traci apetyt?
        W ciagu dnia moj 5 miesieczny syn je malo, po ok. 80 ml mleka,
        zjadal juz po 200 ml. Gryzie smoczek, bawi sie. Wiem, ze to zeby, bo juz dolne
        wyszly, teraz gorne jedynki. Karmie go przez sen, ale nie wiem czy to
        dobrze, czy pozniej sie przestawi? Czy dac mu spokoj i poczekac?
        Dolne ma od 3 tyg, czy to mozliwe, aby szly juz gorne, tak szybko?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka