monikaj13 27.05.06, 13:33 mój synek ma wiotkość krtani przy oddychaniu bardzo chrapie jak śpi również lekarze mówią że zanim skończy rok to samo mu to przejdzie jeżeli miałyście już z czymś takim doczynienia napiszcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pasmo30 Re: witkość krtani 27.05.06, 18:10 Moja córeczka też to miała, ale nikt się tym nie przejmował specjalnie. Przeszło samo znacznie szybciej niż na rok, już sama nie wiem kiedy, ale myśle że już na pół roku nie charczała. Odpowiedz Link Zgłoś
szczota12 Re: witkość krtani 27.05.06, 18:36 U mojego syna do 2 lat utrzymywała się wiotkość krtani.Oddychał tak głośno,że ludzie jak np w sklepie coś oglądałam a syna w wózku gdzieś zostawiłam przylatywali do mnie krzycząc-dziecko się pani dusi.Nie wiem czy to ma związek z wiotkością ale syn jadał tylko zmiksowane jedzenie,najdrobniejszymi kawałkami dławił się. Odpowiedz Link Zgłoś
s77d Re: witkość krtani 27.05.06, 21:28 Mój synek też miał wiotkość krtani. Też mi mówiono, że do roku powinno minąć. Synkowi minęło ok.3,4 m-ca. Odpowiedz Link Zgłoś