Dodaj do ulubionych

witkość krtani

27.05.06, 13:33
mój synek ma wiotkość krtani przy oddychaniu bardzo chrapie jak śpi również
lekarze mówią że zanim skończy rok to samo mu to przejdzie jeżeli miałyście
już z czymś takim doczynienia napiszcie
Obserwuj wątek
    • pasmo30 Re: witkość krtani 27.05.06, 18:10
      Moja córeczka też to miała, ale nikt się tym nie przejmował specjalnie.
      Przeszło samo znacznie szybciej niż na rok, już sama nie wiem kiedy, ale myśle
      że już na pół roku nie charczała.
    • szczota12 Re: witkość krtani 27.05.06, 18:36
      U mojego syna do 2 lat utrzymywała się wiotkość krtani.Oddychał tak głośno,że
      ludzie jak np w sklepie coś oglądałam a syna w wózku gdzieś zostawiłam
      przylatywali do mnie krzycząc-dziecko się pani dusi.Nie wiem czy to ma związek
      z wiotkością ale syn jadał tylko zmiksowane jedzenie,najdrobniejszymi kawałkami
      dławił się.
      • s77d Re: witkość krtani 27.05.06, 21:28
        Mój synek też miał wiotkość krtani. Też mi mówiono, że do roku powinno minąć.
        Synkowi minęło ok.3,4 m-ca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka