janiszka5 14.11.06, 17:59 Dziewczyny ktore melko modyfikowane polecacie? Boje sie ze po Bebiko mala bedzie miala zaparcia. Malutka ma 2 miesiace Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smx Re: Bebiko czy NAN?? 14.11.06, 18:37 Zaparcia to mój syn miał właśnie po NANie. Odpowiedz Link Zgłoś
madzik241 Re: Bebiko czy NAN?? 14.11.06, 19:29 Ja małą przez jakiś czas dokarmiałam, bo tak cały czas jest na cycusiu. gdy ją dokarmiałam tolerowała tylko NAN, bebikiem, bebilonem, hippem pluła. Teraz kaszki też robię jej na Nanie. Odpowiedz Link Zgłoś
joan_collins Re: Bebiko czy NAN?? 14.11.06, 22:56 Moja niunia ania Bebikoani NAN - enfamil niestety[ bo najdroższy]. Po anie zaparcia i kolki, a po Bebiko wymioty Odpowiedz Link Zgłoś
mmalicka21 Re: bardziej bebiko 14.11.06, 23:37 nana nie chciała pić i ulewała a zresztą mi tez to mleko tak dziwnie wyglądało- inaczej niż wszystkie inne ja w sumie bebilon bym wtbrała u nas sprawdza sie najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
blanez16 NAN 15.11.06, 00:23 Mój syn od urodzenia był karmiony NANem HA. Żadnych zaparc, biegunek, w ogóle jakichkolwiek problemów z układem pokarmowym. Nawet kolki miał tak nieznaczne, że w ogóle się zastanawiam, czy to były kolki. Teraz ma 14 mies. i cały czas konsumuje NANa, z tym, że teraz jest to "3" i Junior. Odpowiedz Link Zgłoś
mafrolka Re: NAN 15.11.06, 07:42 Mojemu służy Bebiko. Chętniej jadł Bebiko 1 niż 2, ale mysle, że wkrótce się "przestawi"n a 2. Po Nanie-kupy zielone, gazy jak po beczce kapusty, prężenie i stękanie non stop. Dobrze też małemu szło z Bebikiem Omneo, wszelkie brzuszkowe sprawy się uspokoiły, niestety jest 2 razy droższe, więc gdy zaczął jeść już całkiem sporo pod koniec 3 m-ca zaryzykowaliśmy ze zwykłym(stopniowo wprowadzanym) i jest dobrze.Polecam forum forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=632pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mafrolka Re: NAN 15.11.06, 07:44 pozdrowienia mi się dokleiły do adresu, więc jeszcze raz forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=632 Odpowiedz Link Zgłoś
anulkas86 Re: NAN 15.11.06, 09:34 U mnie do 4 miesiąca sprawdzała się tylko Humana, a potem Bebiko. Najgorzej było z Nanem:-( Odpowiedz Link Zgłoś
ewa_mewa Re: NAN 15.11.06, 09:53 Ja daje dziecku Bebiko i polecam. Bebilonu nie chciał pić i mial po nim wysypkę (jest bardziej uczulający niż Bebiko - ma więcej kazeiny w stosunku do serwatki, nie wierzycie - sprawdzcie na opakowaniu) poza tym jest droższy a ma ten sam skład (poza beta karotenem) więc po co przepłacać. Poza tym jest bardziej dostępny. A Nan zbiera chyba najwięcej negatywnych opinii - z powodu kup, kolek, bóli brzucha itp. Zwróc uwagę że Nan nie ma prebiotyków a Bebiko kosztuje tyle samo a ma. Odpowiedz Link Zgłoś