aleksandra19811
11.12.06, 18:42
Podzielcie się swoimi doświadczeniami, jak wam się udało ???
Zwłaszcza mam pytanie do butelkowych mam. Jak to jest z tym rozcieńczaniem
butli. Że co noc to o jedną miarkę proszku mniej, a jak już dochodzi się do
wody i mała nadal się budzi to co, od początku wszystko ???
Albo ten pomysł, że co noc to kilka mililitrów mniej, a moja mała różnie je w
nocy, czsam 150, czasem tylko 50( i nie zmusisz jej, żeby zjadła więcej)
Macie jakieś pomysły dla mnie.
Pozdrawiam
Mała ma 3 miechy