karolinalancucka
21.08.08, 15:11
Witam,
Mam powazny problem z karmieniem mojej 6-miesiecznej córeczki. Od trzech
miesięcy je tylko i wyłącznie przez sen, a usypianie nie jest łatwe. Córcia
nie kojarzy głodu z butelką. Burczy jej w brzuszku, jest bardzo głodna i nie
zje az jej nie uśpię. Dodam, że miała wszystkie badania i na szczęście są ok,
ale ja juz nie wiem co robic. Próba zmiany mleka nic nie dała, karmienie
łyzeczką też nie. Może ktoś słyszał o podobnym przypadku. Dziecko zachowuje
się tak jakby nie rozumiało, że głód zaspokaja sie jedzeniem.
pozdrawiam