Dodaj do ulubionych

problem z karmieniem

21.08.08, 15:11
Witam,

Mam powazny problem z karmieniem mojej 6-miesiecznej córeczki. Od trzech
miesięcy je tylko i wyłącznie przez sen, a usypianie nie jest łatwe. Córcia
nie kojarzy głodu z butelką. Burczy jej w brzuszku, jest bardzo głodna i nie
zje az jej nie uśpię. Dodam, że miała wszystkie badania i na szczęście są ok,
ale ja juz nie wiem co robic. Próba zmiany mleka nic nie dała, karmienie
łyzeczką też nie. Może ktoś słyszał o podobnym przypadku. Dziecko zachowuje
się tak jakby nie rozumiało, że głód zaspokaja sie jedzeniem.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • 2122joan Re: problem z karmieniem 25.08.08, 20:18
      A uzywasz smoczka"uspakajacza". Moj maly jak uzywal moniusia to tez
      nie chcial pic z butelki.Kiedy pozbylam sie smoka tydzien temu nagle
      zaczol jesc jak dziecko powinno.Zbieg okolicznosci???A jak z innym
      jedzeniem ? Moze probuj z niekapka podac mleko.Powodzenia.
    • 2122joan Re: problem z karmieniem 25.08.08, 20:23
      Nauka jedzenia wcale niejest taka latwa dla bobaska,moj starszy
      synek zanim nauczyl sie zjadac z lyzeczki podawalam mu kaszke chyba
      ze 20 razy.Wiec moze mala poprostu nieumi jeszcze jesc ,trzeba ja
      moze nauczyc,no i miec duzo cierpliwosci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka