Dodaj do ulubionych

śluz w kupce przy nutramigenie

28.01.09, 11:36
witam!!! od dwóch tygodni mam problem z kupką u mojej 4 miesięcznej córeczki.
Pije nutramigen1 a w kupce pojawił się śluz (zielonkawy, czasem żółty).
Dostaje Dicoflor30, ale nie widzę poprawy. Nadal jest wesoła, więc nie wiem
czy mogę to tak zostawić i wprowadzić dziecku kaszki ryżowe, czy może dzieje
się coś złego i powinnam to jakoś wyleczyć? Pediatra nic mi nie poradziła na
ostatniej wizycie!!! musze zmienić lekarza. Dziękuję za odpowiedzi i rady!!
Obserwuj wątek
    • anna2104 Re: śluz w kupce przy nutramigenie 28.01.09, 11:52
      moja córeczka pije nutramigen2.Kupki są ok. bez śluzu. Może
      wporadziałaś coś nowego do diety malucha??? Karmisz piersią????
      Jeżeli tak to sama musisz uważać na dietę.Musi być bez mleczna i bez
      wołowiny, cielęciny.Bo roumiem że mała ma alerię na białko mleka
      krowiego???
    • aniniaw Re: śluz w kupce przy nutramigenie 28.01.09, 11:54
      moja ma to samo tyle tylko ze ma 3,5m-ca,sluz zoltawy lub przezroczysty,mala jest wesola je ladnie ten wstretny Nutramigen i niby wszystko ok ale ja sie jednak tak jak Ty martwie bo te kupy sa okropne i smierdza tak ze glowa boli.Moj pediatra tez olala problem mowiac ze to normalne.Napisz prosze jak czesto Twoje dziecko robi kupe bo Milena od dwoch dni po kazdy jedzeniu-tak jak kiedys gdy byla na cycku
      • pecia2 Re: śluz w kupce przy nutramigenie 28.01.09, 14:11
        witam! zuzia pije nutramigen 1 ze względu na skazę białkową. Jak była na piersi
        - do 3miesiąca, miała problemy z kupką (raz na 3,4 lub 5 dni) to dostała
        Debridat i piła go 2 miesiące. Od tej pory robi regularnie kupki raz rano i
        czasem na wieczór. Też są bardzo brzydko pachnące delikatnie mówiąc:) kupki mają
        różnie czasem zielonkawy kolor czasem żółty (rzadziej). Lekarka teraz kazała
        podawać probiotyki (Dicoflor30 raz dziennie) i ponownie zaleciła Debridat. Fakt,
        że dwa tygodnie temu podałam jej dwie łyżeczki brokuł ze słoiczka i tak naprawdę
        dzień po tym zauważyłam ten śluz. Więcej jej tego nie podałam, ale śluz nie
        zniknął. Byłam też w trakcie zmiany na nutramigen2, ale mała w nocy zaczęła mi
        stękać wiec wróciłam do 1 i stękań nocnych już nie ma. Podaje jej jednak kleik
        ryżowy a dziś dostała pierwszy raz kaszkę ryżową. Czy mogę to podawać czy
        powinnam poczekać aż śluz zniknie? Jeśli ktoś ma jakieś rady, chętnie je poczytam:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka