jk3377 02.06.09, 06:00 Co sobie panstwo zyczą na sniadanko? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jk3377 Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 07:41 hahah ja zaznaczylam kawke bo bez niej nie zaczne czytac hahaha Odpowiedz Link
kerry_weaver Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 07:42 kawkę... i papierosa. mój kot zażyczył sobie dziś śniadanko o 6.15, jestem nieprzytomna... Odpowiedz Link
jk3377 kerry...........ech,cóż ja bym dała, by..... 02.06.09, 07:47 moj nie kot, a corcia wstała o 6.15... budzi sie o 5.00!!! smarkula jedna... p.s. papieros? a fuj!!!! badz twarda i nie daj sie mu wychowywac i rzadzic!!! haha Odpowiedz Link
kerry_weaver Re: kerry...........ech,cóż ja bym dała, by..... 02.06.09, 07:59 cierpliwości mój syn też wstawał o 5 ale odkąd poszedł do szkoły to nawet 7.15 jest dla niego upiornie wczesną godziną i trudno go zwlec. Odpowiedz Link
skajstop Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 10:22 Zrobiona kawa stygnie, a pies sika tak to u mnie leci Odpowiedz Link
llidkao Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 15:06 Żaden Molik nie kocha pospać sobie?.... Bo fakt, że wszystkie jemy śniadanie, to się raczej chwali... Odpowiedz Link
kamkap Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 03.06.09, 13:35 Ja kocham spać!!!! Ale niestety moja córka nie podziela moich upodobań W wolne dni wstaje najpóźniej o 8.00-8.30, a dla mnie to i tak za wcześnie. Śniadań w domu nie jem. W pracy najpierw kawa, a potem śniadanie Odpowiedz Link
llidkao Re: i witam w piątek-WEEKEND sie zaczyna!!!!!!! 05.06.09, 10:10 weekend to moja ulubiona pora. Zwłaszcza piątek po pracy Na szafce przez cały uzbiera mi się (obok kurzu) stosik lektur, na które w ciągu tygodnia nie było czasu albo nastroju Odpowiedz Link
kamkap Re: i witam w piątek-WEEKEND sie zaczyna!!!!!!! 05.06.09, 14:19 Kto ma weekend ten ma. Ja drogie panie jutro pracuję Odpowiedz Link
kamkap Re: odpoczniemy za ciebie;-) 08.06.09, 11:03 ))))) Za to wczoraj spałam do 10.00 Odpowiedz Link