Dodaj do ulubionych

POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!

02.06.09, 06:00
Co sobie panstwo zyczą na sniadanko?
Obserwuj wątek
    • llidkao Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 06:18
      kawkę też bym wybrała...
      • jk3377 Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 07:41
        hahah ja zaznaczylam kawke bo bez niej nie zaczne czytac hahaha
    • kerry_weaver Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 07:42
      kawkę... i papierosa.

      mój kot zażyczył sobie dziś śniadanko o 6.15, jestem nieprzytomna...
      • jk3377 kerry...........ech,cóż ja bym dała, by..... 02.06.09, 07:47
        moj nie kot, a corcia wstała o 6.15...smile
        budzi sie o 5.00!!! smarkula jedna...

        p.s. papieros? a fuj!!!! badz twarda i nie daj sie mu wychowywac i
        rzadzic!!! haha
        • kerry_weaver Re: kerry...........ech,cóż ja bym dała, by..... 02.06.09, 07:59
          smile
          cierpliwości smile
          mój syn też wstawał o 5 ale odkąd poszedł do szkoły to nawet 7.15
          jest dla niego upiornie wczesną godziną i trudno go zwlec.
    • skajstop Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 10:22
      Zrobiona kawa stygnie, a pies sika smile tak to u mnie leci smile
      • jk3377 hahhah warunki do czytania idealne wprost hahah 02.06.09, 14:29

    • llidkao Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 02.06.09, 15:06
      Żaden Molik nie kocha pospać sobie?....
      Bo fakt, że wszystkie jemy śniadanie, to się raczej chwali...wink
      • kamkap Re: POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! 03.06.09, 13:35
        Ja kocham spać!!!!
        Ale niestety moja córka nie podziela moich upodobań sad
        W wolne dni wstaje najpóźniej o 8.00-8.30, a dla mnie to i tak za wcześnie.
        Śniadań w domu nie jem. W pracy najpierw kawa, a potem śniadanie smile
    • jk3377 i witam w piątek-WEEKEND sie zaczyna!!!!!!! 05.06.09, 07:51

      • llidkao Re: i witam w piątek-WEEKEND sie zaczyna!!!!!!! 05.06.09, 10:10
        weekend to moja ulubiona pora.
        Zwłaszcza piątek po pracywink
        Na szafce przez cały uzbiera mi się (obok kurzu) stosik lektur, na które w
        ciągu tygodnia nie było czasu albo nastrojusmile
        • kamkap Re: i witam w piątek-WEEKEND sie zaczyna!!!!!!! 05.06.09, 14:19
          Kto ma weekend ten ma.
          Ja drogie panie jutro pracuję sad
          • jk3377 odpoczniemy za ciebie;-) 05.06.09, 16:10

            • kamkap Re: odpoczniemy za ciebie;-) 08.06.09, 11:03
              smile)))))
              Za to wczoraj spałam do 10.00
              smile
              • jk3377 ałććććć;-) 08.06.09, 12:42

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka