Gość: Iza
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.07.10, 10:45
Wbrew temu co wypisują tutaj -ja mogę za obsługę w dniu dzisiejszym
w CPN Chełmno udzielić pochwały.Kiedy tankowałam obsługiwała mnie
młoda dziewczyna - miałam wrażenie,że bardzo przejęta rolą /pewnie
myślała sobie ,że mogę być kolejną kobietą która będzie potem w
internecie"szczuć"na CPN/.Podając mi kluczyki od samochodu
uśmiechnęła się i życzłyśmy sobie miłego dnia.Zauważyłam,że reszta
personelu też była uśmiechnięta /tj. pani i pan w biurze/ kasując za
tankowanie.Jestem zadowolona z szybkiej i sprawnej obsługi !