IP: *.tvgawex.pl 28.07.10, 17:04
moim zdaniem najlepsze kebaby sa w magmie...
naprawde pyszne...
a waszym zdaniem gdzie jeszcze mozna isc na dobrego kebeba??
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: kebeby IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.07.10, 19:21
      najlepsze są u Salacha z feta i oliwkami :)
      pychaaa
      • krolkarol.eu Re: kebeby 29.07.10, 10:46
        Jak na kebaby to tylko do Trojana w Świeciu :)

        www.krolkarol.eu/
        • Gość: TUpolewa Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 21:08
          Byle nie w Chełmnie! Po samym spacerze do magmy przez dworcową odechciewa się jeść nawet do dwóch dni!
    • Gość: ay Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.10, 20:11
      www.fakt.pl/Zrobili-z-niej-kebab,artykuly,55185,1.html
      wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542,6259829,Sto_kilo_przeterminowanej_surowki_w_tureckim_barze.html
      • Gość: 123 Re: kebeby IP: 89.231.149.* 14.10.10, 23:34
        SUPER OPISY. ODECHCIAŁO MI SIĘ KEBABÓW DO KOŃCA ŻYCIA.DZIĘKI
        • Gość: ay Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.10, 18:36

          www.sfora.pl/Jesz-kebab-Nie-wiadomo-co-jest-w-srodku-a23354
    • Gość: elwira Re: kebeby IP: *.com 30.07.10, 08:55

      nigdy nie jem tego tureckiego g, mam szacunek dla samej siebie
      • Gość: www Re: kebeby IP: 188.33.35.* 31.07.10, 18:34
        w Pizza City -tam najbardziej mi smakuja
    • Gość: max Re: kebeby IP: 213.251.189.* 12.10.10, 18:18

      odrzucają mnie kebeby, bo cuchną starym olejem
    • Gość: onkastonka Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 23:00
      w magmie ! bynajmniej wiem ze jem świeżo!!!!!!! i pan barman bardzo miły:)
      • Gość: Ku pamięci Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 23:44
        do przedmówcy:

        img686.imageshack.us/i/ed9b667a1e.jpg/
        • Gość: hahahahha do ku pamięci!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 23:52
          czochraj bobra!
      • Gość: :) Re: kebeby IP: *.chelmno.mm.pl 15.10.10, 12:48
        Jesteś pewna, że jesz świeżo ?

        Pomyśl :)

        Sama byłam świadkiem tego jak ogórki z drinków nie są wyrzucane tylko wkładane do lodówki 'na następny raz' so ... ;)
    • Gość: STAROGROD Re: kebeby IP: *.chelmno.mm.pl 14.10.10, 23:50
      MOIM ZDANIEM NAJLESZE KEBSY MAJA W UNISLAWIU NA LIPOWEJ-BARILLA CZY JAKOS TAK POLECAM WARTO JECHAC
      • Gość: Karol Re: kebeby IP: *.chelmno.mm.pl 15.10.10, 20:03
        kebab z magmy moze bylby i dobry gdyby wiecej tego sosu było bo kebab jest SUCHY ;/ .
        u sałacha się zepsuł ,
        w lucky grecki dobry
        a w city pizza nie jadłem :(
        • Gość: mM Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 19:37
          mamarosa ma najlepsze kebaby
          • Gość: TUpolewa Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 21:09
            Byle nie w Chełmnie! Po samym spacerze do magmy przez dworcową odechciewa się jeść nawet do dwóch dni!
            • Gość: mmm Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 12:15
              m city pizza dobry
              u sałacha b.dobry ale nie całkiem
              w magmie nie dobry stare mieso
              trojan dobry bardzo ;}
              lucky luck dobry ale mało miesa
              a reszta najlepsze jedzenie w rusałce albo u chinczolów
              • Gość: smakosz Re: kebeby IP: *.tvgawex.pl 20.01.11, 13:11
                W mammarosie moze i były dobre ale bardzo dawno temu, zamówiłam po dłuższym czasie i się rozchorowałam zwracałam cała noc....
                • Gość: akkk Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 11:52
                  w Chełmnie to niedługo psa zeskrobią z ulicy i wrzuca do kebaba zeby zaoszczędzić.
                  u sałacha- jest tragedia
                  ale byłam w trojanie w Swieciu i powiem szczerze....pychotka!!!!
    • Gość: Gość Re: kebeby IP: *.tvgawex.pl 22.01.11, 14:13
      Osobiście brzydzę się ich,bo nigdy nie wiadomo co jest w środku.
    • Gość: a Re: kebeby IP: *.play-internet.pl 22.01.11, 17:07
      dlatego też nie jem mięsa już od 10 lat :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka