Gość: violka IP: *.tvgawex.pl 28.07.10, 17:04 moim zdaniem najlepsze kebaby sa w magmie... naprawde pyszne... a waszym zdaniem gdzie jeszcze mozna isc na dobrego kebeba?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a Re: kebeby IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.07.10, 19:21 najlepsze są u Salacha z feta i oliwkami :) pychaaa Odpowiedz Link Zgłoś
krolkarol.eu Re: kebeby 29.07.10, 10:46 Jak na kebaby to tylko do Trojana w Świeciu :) www.krolkarol.eu/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TUpolewa Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 21:08 Byle nie w Chełmnie! Po samym spacerze do magmy przez dworcową odechciewa się jeść nawet do dwóch dni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ay Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.10, 20:11 www.fakt.pl/Zrobili-z-niej-kebab,artykuly,55185,1.html wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,88542,6259829,Sto_kilo_przeterminowanej_surowki_w_tureckim_barze.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123 Re: kebeby IP: 89.231.149.* 14.10.10, 23:34 SUPER OPISY. ODECHCIAŁO MI SIĘ KEBABÓW DO KOŃCA ŻYCIA.DZIĘKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ay Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.10, 18:36 www.sfora.pl/Jesz-kebab-Nie-wiadomo-co-jest-w-srodku-a23354 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elwira Re: kebeby IP: *.com 30.07.10, 08:55 nigdy nie jem tego tureckiego g, mam szacunek dla samej siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: kebeby IP: 188.33.35.* 31.07.10, 18:34 w Pizza City -tam najbardziej mi smakuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: kebeby IP: 213.251.189.* 12.10.10, 18:18 odrzucają mnie kebeby, bo cuchną starym olejem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onkastonka Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 23:00 w magmie ! bynajmniej wiem ze jem świeżo!!!!!!! i pan barman bardzo miły:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ku pamięci Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 23:44 do przedmówcy: img686.imageshack.us/i/ed9b667a1e.jpg/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahahha do ku pamięci!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 23:52 czochraj bobra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: kebeby IP: *.chelmno.mm.pl 15.10.10, 12:48 Jesteś pewna, że jesz świeżo ? Pomyśl :) Sama byłam świadkiem tego jak ogórki z drinków nie są wyrzucane tylko wkładane do lodówki 'na następny raz' so ... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STAROGROD Re: kebeby IP: *.chelmno.mm.pl 14.10.10, 23:50 MOIM ZDANIEM NAJLESZE KEBSY MAJA W UNISLAWIU NA LIPOWEJ-BARILLA CZY JAKOS TAK POLECAM WARTO JECHAC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: kebeby IP: *.chelmno.mm.pl 15.10.10, 20:03 kebab z magmy moze bylby i dobry gdyby wiecej tego sosu było bo kebab jest SUCHY ;/ . u sałacha się zepsuł , w lucky grecki dobry a w city pizza nie jadłem :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mM Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 19:37 mamarosa ma najlepsze kebaby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TUpolewa Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 21:09 Byle nie w Chełmnie! Po samym spacerze do magmy przez dworcową odechciewa się jeść nawet do dwóch dni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 12:15 m city pizza dobry u sałacha b.dobry ale nie całkiem w magmie nie dobry stare mieso trojan dobry bardzo ;} lucky luck dobry ale mało miesa a reszta najlepsze jedzenie w rusałce albo u chinczolów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smakosz Re: kebeby IP: *.tvgawex.pl 20.01.11, 13:11 W mammarosie moze i były dobre ale bardzo dawno temu, zamówiłam po dłuższym czasie i się rozchorowałam zwracałam cała noc.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akkk Re: kebeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 11:52 w Chełmnie to niedługo psa zeskrobią z ulicy i wrzuca do kebaba zeby zaoszczędzić. u sałacha- jest tragedia ale byłam w trojanie w Swieciu i powiem szczerze....pychotka!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: kebeby IP: *.tvgawex.pl 22.01.11, 14:13 Osobiście brzydzę się ich,bo nigdy nie wiadomo co jest w środku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: kebeby IP: *.play-internet.pl 22.01.11, 17:07 dlatego też nie jem mięsa już od 10 lat :) Odpowiedz Link Zgłoś