Gość: hlk IP: 46.77.124.* 18.02.14, 11:43 Przyjęli do roboty jakichś nowych patałachów,i którzy nawet nie potrafią pomoc klientowi w blahej sprawie ;/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zuza Re: Punkt plusa bliżej rynku IP: *.tvgawex.pl 18.02.14, 16:33 no i co w związku z tym? Mamy Ci współczuć? To że się tu poskarżywsz w niczym Ci nie pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baaa Re: Punkt plusa bliżej rynku IP: *.tvgawex.pl 18.02.14, 22:48 Bo tani byli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plus Re: Punkt plusa bliżej rynku IP: *.tvgawex.pl 21.02.14, 21:27 a starzy byli tacy sami, jak nowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cherry Re: Punkt plusa bliżej rynku IP: *.tvk.torun.pl 25.02.14, 13:38 Dokładnie, dowiedzieć się cokolwiek graniczy z cudem. W dodatku wydzwaniają do ludzi i namawiają na abonamenty i cuda wianki a jak ktoś mówi że nie jest zainteresowany i nie życzy sobie dzwonienia kilka razy w tygodniu to nic sobie z tego nie robią ;/ masakra, ludzie ogarnijcie się a nie trujecie dupe telefonami! Takimi sposobami na pewno nie zdobędą większej ilości klientów...... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś