Gość: Aras
IP: *.centertel.pl
16.04.16, 20:42
Zamówiłem dziś kebaby z barilli i niestety zawiodłem się ,kebaby dojechały zimne a na dodatek wszystko pływało w sosie -panie kucharki jakbym chciał dużo sosu to bym poprosił ;( popsuła się nam barillka .