Gość: Xxx IP: *.play-internet.pl 02.10.17, 20:18 Szlak mnie już trafia z tą Multimedia znowu nie ma tv i netu-porazka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: z Kopernika Re: Multimefia IP: *.centertel.pl 02.10.17, 21:25 Kopernika też brak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cel Re: Multimefia IP: 171.25.230.* 03.10.17, 20:25 Kolego zrezygnuj z tej Multimefi i do CELCOMU. Ja od roku jestem ich abonentem i powiem że ani razu problemu z tv czy netem.Przede wszystkim necior (zero przyciny czy zawiechy)stabilny a tv jak wiadomo po światłowodzie extra. Zwykły kanał w SD to jak w multimedi HD. Nie to że bym reklamował celcom ale przez cztery lata miałem multimedie i już miałem tego serdecznie dosyć. Rozumiem Twój ból. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zainteresowany Re: Multimefia IP: *.dynamic.mm.pl 03.10.17, 20:36 Pytania: - jakie masz programy tv - jak szybki internet - ile płacisz miesięcznie - czy w bloku też możliwy Celcom pytam nie dlatego, żebym deprecjonował Multi ale jak jest coś lepszego i przynajmniej niewiele droższego , to czemu nie. Multi chyba na skutek ilości abonentów ich nie szanują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cel Re: Multimefia IP: 171.25.230.* 04.10.17, 20:00 Kolego podam Ci link do strony i obliczyć możesz sobie sam tv internet i nie tylko. www.celcom.pl/paczki Ja płacę za net 30 Mb/s 14 zł i tv 58,90 +12 zł za dodatkowy telewizor.Razem 84,90 Kanały tv to pakiet Start+Extra HD.Bo wiadomo za C+,HBO albo Eleven sport to inna sprawa. KSW też idzie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś