Dodaj do ulubionych

Multimefia

IP: *.play-internet.pl 02.10.17, 20:18
Szlak mnie już trafia z tą Multimedia znowu nie ma tv i netu-porazka
Obserwuj wątek
    • Gość: z Kopernika Re: Multimefia IP: *.centertel.pl 02.10.17, 21:25
      Kopernika też brak
    • Gość: cel Re: Multimefia IP: 171.25.230.* 03.10.17, 20:25
      Kolego zrezygnuj z tej Multimefi i do CELCOMU. Ja od roku jestem ich abonentem i powiem że ani razu problemu z tv czy netem.Przede wszystkim necior (zero przyciny czy zawiechy)stabilny a tv jak wiadomo po światłowodzie extra.
      Zwykły kanał w SD to jak w multimedi HD.
      Nie to że bym reklamował celcom ale przez cztery lata miałem multimedie i już miałem tego serdecznie dosyć.
      Rozumiem Twój ból.
      • Gość: zainteresowany Re: Multimefia IP: *.dynamic.mm.pl 03.10.17, 20:36
        Pytania:
        - jakie masz programy tv
        - jak szybki internet
        - ile płacisz miesięcznie
        - czy w bloku też możliwy Celcom

        pytam nie dlatego, żebym deprecjonował Multi ale jak jest coś lepszego i przynajmniej niewiele droższego , to czemu nie. Multi chyba na skutek ilości abonentów ich nie szanują.
        • Gość: cel Re: Multimefia IP: 171.25.230.* 04.10.17, 20:00
          Kolego podam Ci link do strony i obliczyć możesz sobie sam tv internet i nie tylko.
          www.celcom.pl/paczki
          Ja płacę za net 30 Mb/s 14 zł i tv 58,90 +12 zł za dodatkowy telewizor.Razem 84,90
          Kanały tv to pakiet Start+Extra HD.Bo wiadomo za C+,HBO albo Eleven sport to inna sprawa. KSW też idzie.
          Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka