Gość: Robi
IP: *.dynamic.mm.pl
11.06.18, 17:37
Szanowni Państwo!
Wszyscy macie jakieś złe doświadczenia z naszymi kierowcami TAXI w Chełmnie.Nie wiem czy te argumenty są dobre czy są złe.Nasze TAXI mamy i musimy je akceptować ale...dlaczego podczas jazdy w ramach usług Kierowcy TAXI nie włączają taksometrów? Oszukują Urząd Skarbowy? A może po zakończeniu usługi i po dotarciu na miejsce przewozu powinniśmy poprosić kierowcę o wydrukowanie potwierdzenia zapłaty za kurs? Co na to urzędnicy i kontrolerzy z Urzędu Skarbowego?