Gość: maleńka IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.05, 15:12 podoba mi sie jeden chlopak z tej ulicy... a wy kogo typujecie?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hmm Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.05, 15:14 Mieszkam tam. Powiedz tylko jego imię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A... Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.05, 21:21 ja tez mieszkam nie daleko :P znam kilka osob :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.05, 22:13 Jakub G.najladniejszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaaaaaaa Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.05, 22:15 sory miało byc Piotr Drewek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.05, 23:18 A gdzie jest Kolonia WOLSONA???? :-P :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 13:31 nie patrze na chlopakow z tej ulicy. Ja tam uwielbiam pizze...hehehehehhe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ...niunia Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.05, 13:31 powinno byc Wilsona... :D Motylek jest calkiem calkiem... no i zgodze sie z kolezanka, ze Jakub G. pozdrowionka dla was :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolcia :)) Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.05, 16:58 a dla mnie naj przystojniejszy jest Piotruś Wirkus. buziaki dla Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..??.. Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 18:52 beznadziejny wątek tymbardziej ze nawet nazwa ulicy jest źle napisana powinno być KOLONIA WILSONA !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maleńka Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.05, 19:01 czepiasz sie, poprostu blad w druku... a z reszta sam(a) jestes beznadziejny(a) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gracjan Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 23:25 mieszka tam sama elita: Drewek, Żeglarski, Wołek.... VIP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasne Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 16:06 jak oni są elitami to ja jestm cudotwórczą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koleś Re: Kolonia Wolsona IP: *.telkab.pl / *.telkab.pl 26.07.05, 22:52 oni są lamusami nigdy nie nauczą się prawdziwego życia bo mają to czego zapragną!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AleX Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 11:51 Ja znaM tam Kilka Osóbek z Rocznika 90" Fajni są co niekórzy :):) POzdro:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sandra Re: Kolonia Wolsona IP: 81.210.32.* 24.07.05, 13:30 No ja tam tez znam rocznik 90 ! heh i tez niektóre osóbki fajne ale najlepsza Pizza hahaa :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakochany po pachy Re: Kolonia Wolsona IP: 81.210.32.* 24.07.05, 13:39 a ja kocham Beate :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znajomy Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 17:27 pozdrox dla Gosiaczka i Beatki <zajebiste laski>. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: popieracz Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 22:42 zeczywiscie gosia i beata są zajefajne ale ja osobiscie wole bardziej Beata gosiu nie gniewaj sie pozdrowienia dla nich papa...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kunpel Re: Kolonia Wolsona IP: *.telkab.pl / *.telkab.pl 26.07.05, 22:55 Gosza jest super i już!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klepcia:) Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 23:02 Spoko ja tez bardziej lubie Beate:P Pozdro dla mojej kochanej Beatki Buzka:*>Gosia< Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he hee Re: Kolonia Wolsona IP: 81.210.32.* 27.07.05, 11:11 klepcia - he hee!! ;-} Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znajomy Re: Kolonia Wolsona IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.05, 13:43 Nono klepa jest zajebista.Ale to jest tak Beata jest fajna mozna z nia pogadac a z Klepa to jest tak ze kazad impreza jest udan i fajna pogadac tez z naja mozna:Ppozdro dla nich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he heee Re: Kolonia Wolsona IP: 81.210.32.* 27.07.05, 15:34 fajna sprawa co nie ;) pozdro dla twoch "lasek" ;* :) Odpowiedz Link Zgłoś
farmazoon Re: Kolonia Wolsona 30.07.05, 19:16 Po pierwsze to nie WOLSONA a WILSONA i chłopcy z tej ulicy mi się nie podobają jak i zresztą z każdej BO GEJEM NIE JESTEM!!!! Poza tym jest tam zajefany Hotel-""GOŚCINIEC POD RÓŻĄ"" i Pizzeria MaMmAROSSA- gdzie jest najlepsze żarcie w chełmnie i do tego niezbyt drogie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pulpecja123 Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 19:57 ludzie Mammarosa i gościniec jest na Prostej a nie na wilsona!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiu Re: Kolonia Wolsona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 15:00 beata fajna...?????????hmmm Odpowiedz Link Zgłoś