Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 11.12.07, 21:37 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszkaniec Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 21:44 Chciałbym się zapytać jaki ma to cel? Nie lepiej pójść na cmentarz zapalić prawdziwą świeczkę na grobie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 13.12.07, 19:46 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oski Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.eranet.pl 13.12.07, 22:22 (')(')" Łza Na Policzku Matka Pożegnała Syna " (')(') Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-151.btcentralplus.com 23.05.08, 19:00 Niestety nie kazdy ma taka mozliwosc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (*)(*)(*) Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.cpe.marton.net.pl 15.12.07, 16:12 (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)dla Łukasza powinny się palić tysiące światełek a teraz w tym zimowym świątecznym czasie poza światełkami dla Łukasza jedno specjalne oświetlające im droge i dające otuchę,i siłe na dalsze życie światełko dla Anity i Zbyszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: do Gosc IP: *.range81-159.btcentralplus.com 15.12.07, 17:04 Dziekuje za cieple slowa,lzej na duszy,ze ktos pamieta o naszym synu i wspiera nas duchowo. Dzis jeden ze szczegolnie trudnych dni-Urodziny Lukasza,19-te.... (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (*) Re: do Gosc IP: *.cpe.marton.net.pl 15.12.07, 21:36 jesteśmy z wami w tak trudnym dniu,i dziś bardziej jak kiedykolwiek będziemy wspominać Łukaszka,tego zawsze uśmiechniętego i miłego chłopca bo takim go zapamiętaliśmy,nie szło koło niego przejść żeby go nie zagadać,dla nas to też był szok i duża strata łączymy się z wami w bólu(*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 18.12.07, 19:12 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znajomi Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.cpe.marton.net.pl 18.12.07, 20:13 (*)(*)(*)(*)********************************************************* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 24.12.07, 16:40 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
kukim kukim 24.12.07, 22:17 Byłam tego feralnego dnia, tam...nad jeziorem... płakałam mimo, że nie znałam tego chłopca-znałam z widzenia-znam Madzię... za każdym razem kiedy wchodzę na forum i widzę ten wątek to żal ściska mi serce, nie potrafię tego wytłumaczyć, dziś wigilia- życzę Pani siły, ukojenia i spokoju! pozdrawiam. Marta Odpowiedz Link Zgłoś
kukim Dla Łukasza 24.12.07, 22:18 (*)(*)(*)- anioły są z Tobą-jesteś jednym z nich, czuwaj nad krawiącym nadal matycznym sercem- Spoczywaj w pokoju Łukaszu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 25.12.07, 19:15 (^)(^)(^)(^)(^)(^)(^) ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cYk Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.07, 13:13 [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkp Re: Swiatełko dla Łukasza IP: 86.154.39.* 29.12.07, 22:22 memory <^> <^> <^> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-135.btcentralplus.com 31.12.07, 09:50 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-129.btcentralplus.com 01.01.08, 15:52 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kraina Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-138.btcentralplus.com 23.08.08, 13:48 [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remas Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.08, 15:57 (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 07.01.08, 11:35 (*)(*)(*) przychodz syniu najczesciej jak mozesz,czekam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co wy robicie Re: Swiatełko dla Łukasza IP: 80.51.140.* 07.01.08, 11:43 wybierzcie sie do kosciola na cmentarz a nie balwochwalstwo uprawiacie glaby na necie bezbozniki tam jest idealne miejsce na zadume modlitwe i na wasza lampke polowa z was nie wie jak sie przezegnac moze jeszcze spowiedz na forum bedzie glaby skonczcie z ta dziecinada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do co wy robicie Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.08, 15:22 Jeżeli go nieznałeś to sie zamknij jeśli chcesz zapalić tu świeczke to zapal ją a jeżeli nie to spadaj. " Świętej Pamięci Mimo To Gdzieś Blisko " (') Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remas Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 12:28 (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-135.btcentralplus.com 08.01.08, 13:23 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mama Adriana Re: Swiatełko dla Łukasza IP: 80.51.140.* 08.01.08, 17:49 (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*(*)(*)(*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samer Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.gprs.plus.pl 09.01.08, 20:41 (*)(*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
anida63 Re: Swiatełko dla Łukasza 10.01.08, 21:35 (*)(*)(*) dla Ciebie syniu wszystkie swiatelka swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.01.08, 17:59 (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.01.08, 14:09 (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.08, 19:33 [* ] [ *] [ *] [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.01.08, 16:33 (*) (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.01.08, 20:12 (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-151.btcentralplus.com 15.01.08, 23:14 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.08, 18:32 (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.08, 12:11 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.08, 13:24 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wera Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.cpe.marton.net.pl 17.01.08, 16:35 [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-151.btcentralplus.com 18.01.08, 23:42 (*)(*)(*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 23:49 (*) (*) Odpowiedz Link Zgłoś