Dodaj do ulubionych

Swiatełko dla Łukasza

    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 11.12.07, 21:37
      (*)(*)(*)
      • Gość: Mieszkaniec Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 21:44
        Chciałbym się zapytać jaki ma to cel? Nie lepiej pójść na cmentarz
        zapalić prawdziwą świeczkę na grobie?
        • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 13.12.07, 19:46
          (*)(*)(*)
          • Gość: Oski Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.eranet.pl 13.12.07, 22:22
            (')(')" Łza Na Policzku Matka Pożegnała Syna " (')(')
        • Gość: Magda Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-151.btcentralplus.com 23.05.08, 19:00
          Niestety nie kazdy ma taka mozliwosc!
    • Gość: (*)(*)(*) Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.cpe.marton.net.pl 15.12.07, 16:12
      (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)dla Łukasza powinny się palić tysiące
      światełek a teraz w tym zimowym świątecznym czasie poza światełkami dla Łukasza
      jedno specjalne oświetlające im droge i dające otuchę,i siłe na dalsze życie
      światełko dla Anity i Zbyszka
      • Gość: mamalukasza Re: do Gosc IP: *.range81-159.btcentralplus.com 15.12.07, 17:04
        Dziekuje za cieple slowa,lzej na duszy,ze ktos pamieta o naszym synu
        i wspiera nas duchowo.
        Dzis jeden ze szczegolnie trudnych dni-Urodziny Lukasza,19-te....

        (*)(*)(*)
        • Gość: (*) Re: do Gosc IP: *.cpe.marton.net.pl 15.12.07, 21:36
          jesteśmy z wami w tak trudnym dniu,i dziś bardziej jak kiedykolwiek będziemy
          wspominać Łukaszka,tego zawsze uśmiechniętego i miłego chłopca bo takim go
          zapamiętaliśmy,nie szło koło niego przejść żeby go nie zagadać,dla nas to też
          był szok i duża strata łączymy się z wami w bólu(*)(*)(*)
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 18.12.07, 19:12
      (*)(*)(*)
      • Gość: znajomi Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.cpe.marton.net.pl 18.12.07, 20:13
        (*)(*)(*)(*)*********************************************************
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 24.12.07, 16:40
      (*)(*)(*)

      • kukim kukim 24.12.07, 22:17
        Byłam tego feralnego dnia, tam...nad jeziorem... płakałam mimo, że
        nie znałam tego chłopca-znałam z widzenia-znam Madzię... za każdym
        razem kiedy wchodzę na forum i widzę ten wątek to żal ściska mi
        serce, nie potrafię tego wytłumaczyć, dziś wigilia- życzę Pani siły,
        ukojenia i spokoju! pozdrawiam. Marta
      • kukim Dla Łukasza 24.12.07, 22:18
        (*)(*)(*)- anioły są z Tobą-jesteś jednym z nich, czuwaj nad
        krawiącym nadal matycznym sercem- Spoczywaj w pokoju Łukaszu.
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 25.12.07, 19:15
      (^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)
      ^
      ^ ^
      ^ ^ ^
      ^ ^ ^ ^
      ^ ^ ^ ^ ^


    • Gość: cYk Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.07, 13:13
      [*]
    • Gość: kkp Re: Swiatełko dla Łukasza IP: 86.154.39.* 29.12.07, 22:22
      memory

      <^>
      <^>
      <^>
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-135.btcentralplus.com 31.12.07, 09:50
      (*)(*)(*)
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-129.btcentralplus.com 01.01.08, 15:52
      (*)(*)(*)
      • Gość: kraina Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-138.btcentralplus.com 23.08.08, 13:48
        [*]
    • Gość: remas Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.08, 15:57
      (*)
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range81-159.btcentralplus.com 07.01.08, 11:35
      (*)(*)(*)
      przychodz syniu najczesciej jak mozesz,czekam...
      • Gość: co wy robicie Re: Swiatełko dla Łukasza IP: 80.51.140.* 07.01.08, 11:43
        wybierzcie sie do kosciola na cmentarz a nie balwochwalstwo uprawiacie glaby na
        necie bezbozniki tam jest idealne miejsce na zadume modlitwe i na wasza lampke
        polowa z was nie wie jak sie przezegnac moze jeszcze spowiedz na forum bedzie
        glaby skonczcie z ta dziecinada
        • Gość: do co wy robicie Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.08, 15:22
          Jeżeli go nieznałeś to sie zamknij jeśli chcesz zapalić tu świeczke
          to zapal ją a jeżeli nie to spadaj.
          " Świętej Pamięci Mimo To Gdzieś Blisko " (')
    • Gość: remas Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 12:28
      (*)
      • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-135.btcentralplus.com 08.01.08, 13:23
        (*)(*)(*)
    • Gość: Mama Adriana Re: Swiatełko dla Łukasza IP: 80.51.140.* 08.01.08, 17:49
      (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*(*)(*)(*)(*)(*)
    • Gość: samer Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.gprs.plus.pl 09.01.08, 20:41
      (*)(*)(*)(*)
    • anida63 Re: Swiatełko dla Łukasza 10.01.08, 21:35
      (*)(*)(*)
      dla Ciebie syniu wszystkie swiatelka swiata.
    • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.01.08, 17:59
      (*) (*)
      • czarna2008 Re: Swiatełko dla Łukasza 21.04.08, 21:53
        (*)(*)(*)(*)
    • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.01.08, 14:09
      (*) (*)
    • Gość: Monia Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.08, 19:33
      [*
      ]







      [
      *]
      [
      *]

      [*]
    • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.01.08, 16:33
      (*) (*) (*)
    • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.01.08, 20:12
      (*) (*)
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-151.btcentralplus.com 15.01.08, 23:14
      (*)(*)(*)
    • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.01.08, 18:32
      (*) (*)
      • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.08, 12:11
        (*)(*)(*)
        • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.08, 13:24
          (*)(*)(*)
    • Gość: Wera Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.cpe.marton.net.pl 17.01.08, 16:35
      [*]
    • Gość: mamalukasza Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.range86-151.btcentralplus.com 18.01.08, 23:42
      (*)(*)(*)
    • Gość: paki Re: Swiatełko dla Łukasza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 23:49
      (*) (*)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka