IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 09:13
Czy zastanawialiscie sie juz moze co przyniesc nam moze rok 2007. Napewno
kolejne:wojny,oszustwa,afery,morderstwa,ofiary głodu,ściete głowy w
Iraku...mozna wymieniac bez końca. A może ten swiat powinien sie juz
skończyc??? Tak jak w grach komputerowych??? "Game Over"
Wpisujcie co sądzicie o tym całym zlu, które panuje na świecie i czy mozna
jakos temu zaradzic???
Pozdro: Smutas
Obserwuj wątek
    • Gość: refleksja Re: GAME OVER IP: 83.2.9.* 02.01.07, 10:06
      tak na prawde nie ma " Game Over " jest po prostu drugi level hehehe
      • Gość: lvl up Re: GAME OVER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 15:52
        dobrze powiedziane ;)
        • Gość: Yabol Re: GAME OVER IP: 83.238.146.* 02.01.07, 17:57
          MU Online rulezzz!! :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka