Gość: smutas
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.01.07, 09:13
Czy zastanawialiscie sie juz moze co przyniesc nam moze rok 2007. Napewno
kolejne:wojny,oszustwa,afery,morderstwa,ofiary głodu,ściete głowy w
Iraku...mozna wymieniac bez końca. A może ten swiat powinien sie juz
skończyc??? Tak jak w grach komputerowych??? "Game Over"
Wpisujcie co sądzicie o tym całym zlu, które panuje na świecie i czy mozna
jakos temu zaradzic???
Pozdro: Smutas