IP: *.adsl.inetia.pl 30.06.09, 15:59
Chciałabym zmienić kolor włosów,na początek planuje pasemka. W jakim salonie
zrobią to profesjonalnie? (wkrótce wybieram się na ślub i nie chce mieć
pasemek a'la skunks)
Obserwuj wątek
    • kamiro Re: pasemka:) 30.06.09, 17:22
      PROSZĘ O KONKRETNE INFORMACJE
      • Gość: asa Re: pasemka:) IP: *.centertel.pl 30.06.09, 20:40
        na grudziądzkiej w bramie, tylko musisz się wcześniej zapisać bo od
        ręki nie robią
        • Gość: karolina Re: pasemka:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.09, 23:12
          Pasemka są już niemodne.
          • Gość: rrrr Re: pasemka:) IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.09, 06:49
            czy ja pytałam o kwestie mody?
    • Gość: ada Re: pasemka:) IP: 80.51.140.* 01.07.09, 19:53
      Tez polecam na grudziądzkiej a jak ślubna to pani Agnieszka jedynie ale z ręki to cię nie przyjmą, zapisy i to dobry tydzień wcześniej jak nie dwa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka