24.01.12, 10:03
wiadomosci.wp.pl/opage,3,title,Nie-wycofamy-sie-z-podpisania-ACTA-jest-za-pozno,wid,14192695,wiadomosc.html#opOpinie
w przyszłym roku wszystkich nas zaczipują a oporni dostaną jeszcze tatuaż z numerem za uchem

szukałem starannie informacji o sukcesach ministra , porażka, platforma się kończy i daje szansę kaczorowi a to już wali masakrą
Obserwuj wątek
    • yadol Re: acta 24.01.12, 10:20
      www.wprost.pl/ar/116819/Boni-podpisalem-deklaracje-wspolpracy-z-SB/
      czy ten człowiek ma jeszcze inne sukcesy ?
    • Gość: japa Re: acta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.12, 17:33
      wiadomosci.wp.pl/title,Rzad-chcial-ukryc-prawde-o-ACTA-oto-dowod,wid,14194445,wiadomosc.html?ticaid=1dcc2
    • Gość: joi Re: acta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.12, 09:49
      wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-ewa-letowska-polska-rzadza-partacze,1,5007692,wiadomosc.html
      • Gość: leszek1960 Re: acta IP: *.olsztyn.mm.pl 25.01.12, 20:27
        Smutna prawda. I teraz jeszcze sięgają po pieniądze na emeryturę. Szok.... Na kogo k... teraz głosować? Jest tragedia , dać jeszcze władzę dla PiSu i ....zostanie się jeno sznur...
      • Gość: michal Re: acta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.12, 22:36
        wiadomosci.wp.pl/title,Niekryty-Krytyk-krytykuje-ACTA,wid,14198661,wiadomosc.html
    • Gość: Judasz Re: acta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.12, 21:47
      A czy musimy być zawsze poddanymi?
      Przez czterdzieści parę lat byliśmy wiernymi wykonawcami poleceń "braci" ze wschodu. Teraz dla odmiany jesteśmy sługusami Ameryki i "bogatych" z UE. Nigdy nie możemy mieć własnego zdania. Chiny i Rosja nie ratyfikowały i jakoś się nie martwią, mają mądrzejszych polityków, którzy uważają że najważniejszy jest interes własnego narodu a nie obcych.

      "Nie wycofamy się z podpisania ACTA - jest za późno" co za idiotyczne postanowienie.
      Na co jest za późno?
    • yadol Re: acta 25.01.12, 22:08
      po dzisiejszym dniu jestem dumny z mego miasta !!!
      • yadol Re: acta 25.01.12, 22:12
        zauważcie jak zachowują się nasze lokalne media lokalne po dzisiejszym marszu, cisza , jedyne gw umieściła krótką relację, strach ścisnął redakcyjne dupy
        • Gość: Józef Re: acta IP: *.204.59.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.01.12, 22:23
          Jutro i tak się dowiemy, że to były grupki napitych chuliganów demolujących wystawy sklepowe :)
          Pozdrówki dla wszystkich uczestników protestu!
    • Gość: Judasz Re: acta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.12, 22:27
      wiadomosci.wp.pl/title,Jestesmy-wkurni-agresja-na-ulicach-A-politycy,wid,14197749,wiadomosc.html
      wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki-europosel-polski-rzad-klamie-w-sprawie-ACTA,wid,14198851,wiadomosc.html
      • Gość: gość portalu Re: acta IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 25.01.12, 23:05
        Zobacz to: webhosting.pl/MSWIA.zamowilo.narzedzia.do.zlamania.Tora.i.podsluchiwania.internautow.Czy.zlamalo.przy.tym.prawo

        Zobacz jaka jest data tego newsa. Oni już się szykowali, by nas podsłuchiwać! Tylko obecne prawo im na to nie pozwalało. ACTAualnie będą mogli robić to legalnie!

        Prześlij to do znajomych, powiadom na facebooku i gdzie możesz. To jest prawdziwy dowód hipokryzji obecnego rządu Polski!
        • Gość: joi Re: acta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.12, 09:49
          dla mnie tusk się skończył, zero szacunku

          • Gość: leszek1960 Re: acta IP: *.olsztyn.mm.pl 26.01.12, 10:46
            Dopóki nie widzą naszych pięści nie liczą się z nami w ogóle. Mądre zmiany decyzji następują zazwyczaj dopiero po protestach. Tak było jak pokazuje historia i niestety tak jest dalej.
    • yadol Re: acta 26.01.12, 22:43
      teraz tusk poprosi swoich kolesiów o wyjaśnienie dlaczego on nic nie wie i nic nie rozumie
      zabawne manewry aby ocalić własną dupę
      skąd ten pośpiech i nadgorliwość towarzysza tuska przy podpisywaniu acta ?
      za co nas sprzedał ???

      wyborcza.pl/1,75248,11040305,ACTA__Tusk_poprosi_Boniego_i_Zdrojewskiego_o_wyjasnienia.html
    • Gość: joi Re: acta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 16:00
      demotywatory.pl/3665219/Tak-wielu-widzi
      • Gość: joi Re: acta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 16:05
        demotywatory.pl/3666094/--Ty-wiesz-ze-oni-naprawde-mysleli
    • Gość: joi Re: acta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 16:25
      demotywatory.pl/3664178/Tez-macie-takie-wrazenie
    • privus Re: acta... 27.01.12, 17:08
      ...to moralna porażka watahy pisowców.
      • Gość: -10stopni C Re: acta... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 22:09
        Ten mróz to też wina PiSu.
    • Gość: joi Re: acta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 19:37
      demotywatory.pl/3670108/Powod-podpisania-ACTA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka