yadol
24.01.12, 10:03
wiadomosci.wp.pl/opage,3,title,Nie-wycofamy-sie-z-podpisania-ACTA-jest-za-pozno,wid,14192695,wiadomosc.html#opOpinie
w przyszłym roku wszystkich nas zaczipują a oporni dostaną jeszcze tatuaż z numerem za uchem
szukałem starannie informacji o sukcesach ministra , porażka, platforma się kończy i daje szansę kaczorowi a to już wali masakrą