IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 00:48
Wielki mały człwiek.
miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,2544010.html

mru-mru-mru :
Obserwuj wątek
    • Gość: mamut Re: Brajan IP: *.sympatico.ca 11.02.05, 05:48
      Faktycznie maly-wielki bohater! Hold mu i chwala.

      czuwaj
      • Gość: sari Re: Brajan IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 11.02.05, 12:43
        Straszne! Odważny chłopak,fajna inicjatywa władz Łodzi,ale i bezsensowna śmierć
        dziecka.
        • Gość: łajka Re: Brajan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 13:59
          Tragedia. Po prostu się popłakałem, ogromny smutek.(:((
    • Gość: xxx !!!Brajan!!! IP: *.olsznet.ec.pl 11.02.05, 19:01
      Dokładnie tak, wielki mały człowiek - Brajanie, który patrzysz z góry jesteś
      wielki!!!!!
      • muraszka1 Re: !!!Brajan!!! 11.02.05, 19:25
        Kiedy odchodza tacy jak Brajan,
        chce krzyczec do Boga,dlaczego On!!!!
        • Gość: tek Re: !!!Brajan!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.05, 22:51
          Brak mi słów aby wyrazić to co czuje.Brajan jesteś wielki.
          • Gość: dzieciak Re: !!!Brajan!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.05, 19:01
            Żegnaj mały bohaterze :-(
            • Gość: spacz Re: !!!Brajan!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.05, 22:15
              :(

              ...straszne. Wielka szkoda.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka