Gość: EWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 21:55 Jestem matką dwójki dzieci, kocham je nad życie. Mogę poświęcić im wszystko.... Kto ma podobne odczucia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sari Re: dzieci IP: *.ols.vectranet.pl 16.06.06, 23:05 Ja też aczkolwiek dziś mnie tak irytowały, że najchętniej wyszłabym z domu i długo,długo nie wracała Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: dzieci 16.06.06, 23:35 Mam jedno. Całe szczęście, że pojechało ze swoim ojcem na długi weekend, hehe. Też je bardzo kocham, ale po latach za cholerę nie rozumiem czemu przy rozwodzie chciałam jak idiotka, żeby dziecko było ze mną. Na szczęście jest już prawie pełnoletnie i może wkrótce sobie pójdzie..... Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: dzieci 19.06.06, 07:39 Dałabym się zabić za mojego Młodego, ale cieszę się, że po tygodniu spędzonym z nim na zwolnieniu wreszcie przyszłam do pracy - odpocznę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luna37 Re: dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.06, 09:06 uwielbiam i bardzo kocham swojego młodego choć czasem moje odczucia wachają się pomiędzy uduszeniem ( byłoby w afekcie albo w obronie koniecznej- sprawdzałam to - po tym jak ognisko palił z kolegami na osiedlu) a kupieniem biletu na Marsa w jedną stronę :)) Dobrze że za pare lat żona będzie miała go na głowie, a ja będę mogła być kochaną mamuśką:):))) Odpowiedz Link Zgłoś