IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 21:55
Jestem matką dwójki dzieci, kocham je nad życie. Mogę poświęcić im
wszystko.... Kto ma podobne odczucia?
Obserwuj wątek
    • Gość: sari Re: dzieci IP: *.ols.vectranet.pl 16.06.06, 23:05
      Ja też aczkolwiek dziś mnie tak irytowały, że najchętniej wyszłabym z domu i
      długo,długo nie wracała
    • andulka7 Re: dzieci 16.06.06, 23:35
      Mam jedno. Całe szczęście, że pojechało ze swoim ojcem na długi weekend, hehe.
      Też je bardzo kocham, ale po latach za cholerę nie rozumiem czemu przy
      rozwodzie chciałam jak idiotka, żeby dziecko było ze mną. Na szczęście jest już
      prawie pełnoletnie i może wkrótce sobie pójdzie.....
    • saskiaplus1 Re: dzieci 19.06.06, 07:39
      Dałabym się zabić za mojego Młodego, ale cieszę się, że po tygodniu spędzonym z
      nim na zwolnieniu wreszcie przyszłam do pracy - odpocznę.
      • Gość: luna37 Re: dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.06, 09:06
        uwielbiam i bardzo kocham swojego młodego choć czasem moje odczucia wachają się
        pomiędzy uduszeniem ( byłoby w afekcie albo w obronie koniecznej- sprawdzałam to
        - po tym jak ognisko palił z kolegami na osiedlu) a kupieniem biletu na Marsa w
        jedną stronę :))
        Dobrze że za pare lat żona będzie miała go na głowie, a ja będę mogła być
        kochaną mamuśką:):)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka