Gość: birda Re: Ktos jest na forum ??? n/txt IP: 10.20.33.* 21.04.03, 15:48 witam, witam - nową forumowiczke;)))) a gdzieżes bywała, kiedy tu cie nie było. Fajnie, że kolejna osoba tu trafiła, bo sie nudno robiło:))) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 16:13 Myslalam , ze jest tylko forum wiekszych miast , niespodziewalam sie iz znajde i nasze miasteczko :))) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 22:42 daffne napisała: > Myslalam , ze jest tylko forum wiekszych miast , niespodziewalam sie iz znajde > i nasze miasteczko :))) > Pozdrowionka:) Też tak myślałam:)dawno temu;) pozdrawiam P.S...może ja chociaż daffne znam? wszyscy inni sie znają ..az mi głupio;) daffne, powiedz że uczyłaś się w ekonomiku:) ( wspomniany w poprzednim wątku sklep), ale jak znam rzeczywistość wirtualną, to nie ma co liczyc na fart;) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 22:57 ejsi napisała: > daffne napisała: > > > Myslalam , ze jest tylko forum wiekszych miast , niespodziewalam sie iz > znajde > > i nasze miasteczko :))) > > Pozdrowionka:) > Też tak myślałam:)dawno temu;) > > pozdrawiam > > P.S...może ja chociaż daffne znam? wszyscy inni sie znają ..az mi głupio;) > daffne, powiedz że uczyłaś się w ekonomiku:) ( wspomniany w poprzednim wątku > sklep), ale jak znam rzeczywistość wirtualną, to nie ma co liczyc na fart;) ---------- Hej :) Powiedzmy , ze w budynku ekonomika ale to bylo ladnych pare lat temu :)))A wiesz ...ja tu calkiem nowa na tym forum co ja mam powiedziec ..ja tez nikogo nie znam hihi :))) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 23:15 Jeśli w budynku ekonomika, to juz jesteśmy w domu, no a jeszcze jeśli ładnych parę lat temu to tym bardziej:)). A co powinno się mówić na początek?Ja nie wiem..ale ze względu na porę to może:dobry wieczór;)) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 23:19 Hihi Dobry wieczor dobry wieczor :))) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Ejsi :)) 21.04.03, 23:28 Ty rowniez jestes z Lidzbarka czy z jego okolic ? Na ircu nie widzialam Twojego nicka , tylko na forum przebywasz?:))) Sorki , ze tak odrazu pytam ale nie wiem od czego zaczac :)) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterka 21.04.03, 23:37 Ja tutaj już pisałam o sobie tyle , ale co tam powiem raz jeszcze, uczyłam się przez 4 lata w Lidzbarku, a pochodzę z okolic, z takiej małej miescowości znanej z wypoczynku nad tutejszym jeziorem:)a teraz to B-ce ..od ile to juz lat? chyba 7:)Na ircu nie bywam, na gazecie od lat..prawie dwóch, ale to forum odkryłam pozno..ukryli dobrze, trzeba im to przyznać;)) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 21.04.03, 23:47 A juz myslalam , ze czmychnelas :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 21.04.03, 23:50 ejsi napisała: > Ja tutaj już pisałam o sobie tyle , ale co tam powiem raz jeszcze, uczyłam się > przez 4 lata w Lidzbarku, a pochodzę z okolic, z takiej małej miescowości > znanej z wypoczynku nad tutejszym jeziorem:)a teraz to B-ce ..od ile to juz lat > ? > chyba 7:)Na ircu nie bywam, na gazecie od lat..prawie dwóch, ale to forum > odkryłam pozno..ukryli dobrze, trzeba im to przyznać;)) > ---------- Oooo rowniez czesto bywam w Bartoszycach , moja siostra sie tam przeprowadzila:)) A forum jest niesamowicie dobrze ukryte , na samym FG jestem juz pare miesiecy i dopiero bodajze wczoraj znalazlam to forum... na ircu jakies pare latek no i na gg :))) FG rowniez znalazlam przez przypadek :)) Hmm chyba same przypadki mna rzadza :))) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 22.04.03, 11:24 Co tam Panie w Bartoszycach? PKS nocny do Warszawy jeszcze jeździ? Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 22.04.03, 11:40 bob-budowniczy napisał: > Co tam Panie w Bartoszycach? PKS nocny do Warszawy jeszcze jeździ? ----------- Jesli ten z samego ranca to jezdzi jezdzi . W Lidzbarku jest gdzies kolo 4:30 rano to musi wyjezdzac jakies pol godzinki wczesniej:)))) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 22.04.03, 11:57 To wobec tego on z Warszawy musi wyjeżdzać jakoś późno i chyba koło północy jest w Bartoszycach... ktoś tym jeździ? Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 12:21 bob-budowniczy napisał: > To wobec tego on z Warszawy musi wyjeżdzać jakoś późno i chyba koło północy > jest w Bartoszycach... > ktoś tym jeździ? ---------------- Z Warszawy Zachodniej do Bartoszyc wyjezdza o 19:45 a w Batoszycach jest po 1 w nocy.W Lidzbarku jest gdzies @o minut po polnocy :))) Jezdzi sie jezdzi :))) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
blackcry Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 12:47 Ja nim jezdze czasami do kumpla z warszawy :)) Wlecze sie jak slimak,ale ludzi to ma sporo bye Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 13:16 Ciekawe czy tym rannym z Bartoszyc to wraca ten sam kierowca? Odpowiedz Link Zgłoś
blackcry Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 13:30 Nie !!!! Wiem ze jeden jedzie do Nidzicy.Tam idzie spac.Potem jedzie nastepny,kolo 13 jest w Lidzbarku.Zabiera tamtego i zostaje nastepny.Ostatnim kuresm wracaja juz dwaj kierowcy. Ale co ciekawe. bilet za PKs wynosi 30 Zî a za prywatny 36 zî Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 14:28 blackcry napisał: > Nie !!!! > > Wiem ze jeden jedzie do Nidzicy.Tam idzie spac.Potem jedzie nastepny,kolo 13 je > st w Lidzbarku. znaczy się następnym autobusem? Zabiera tamtego i zostaje nastepny.Ostatnim kuresm wracaja juz d > waj kierowcy. a który jest ten ostatni kurs? > Ale co ciekawe. > bilet za PKs wynosi 30 Zî a za prywatny 36 zî a jest jakiś prywatny? Odpowiedz Link Zgłoś
blackcry Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 14:39 pewnie sa busy prywatne kursuja wszedzie.bartoszyce,Olsztyn i inne wiochy :)) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 15:09 bob-budowniczy napisał: > blackcry napisał: > > > Nie !!!! > > > > Wiem ze jeden jedzie do Nidzicy.Tam idzie spac.Potem jedzie nastepny,kolo > 13 > je > > st w Lidzbarku. > > znaczy się następnym autobusem? > > > Zabiera tamtego i zostaje nastepny.Ostatnim kuresm wracaja juz d > > waj kierowcy. > > a który jest ten ostatni kurs? > > > Ale co ciekawe. > > bilet za PKs wynosi 30 Zî a za prywatny 36 zî > > a jest jakiś prywatny? ----------------- Bob czyzbys mial ochote przyjechac do naszego pieknego miasteczka ? :)) Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 16:31 > Bob czyzbys mial ochote przyjechac do naszego pieknego miasteczka ? :)) > Pozdrowionka:) Jak już będę jechał to przyjadę samochodem, między innymi dlatego że nie rozumiem jak działa ta sprawa z kierowcą który się zmienia w Nidzicy, potem jedzie i wraca... Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Widze , ze nas tu coraz wiecej :)))) 22.04.03, 15:07 Widze ,ze nas tu coraz wiecej czy to tylko zwidy ???hihi Pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy AUTOBUS 22.04.03, 16:39 Ja uparcie z tym autobusem - może kolega wytłumaczy jak to działa, bo nie zrozumiałem z listu... Odpowiedz Link Zgłoś
blackcry Re: AUTOBUS BOB 22.04.03, 16:57 o 5 rano jedzie 2 kierowcow.jeden prowadzi do nidzicy i idzie spac.Autobus jedzie do stolicy. tam kierowca odpoczywa. Potem o 12:40 (chyba) jedzie nastepny do wawki z nastepnymi 2 kierowcami kierowcy zamieniaja sie w nidzicy.czyli ten co wypocza idzie za kolko a ten co jechal idzie spac.wraca pierwszy kurs z wawki i zmiana. wraca ostatni kurs z wawki i zabiera odpoczywajacego kierowce.on przejmuje kierownice a ten co wracal idzie na siedzenie pasazera proste :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 22.04.03, 17:30 Dzień dobry:)a co by daleko od tematu nie odbiegać, autobusem (miejskim) własnie wróciłam z pracy;) Daffne, a sobie nie myśl, że wczoraj stchórzyłam, to złośliwośc rzeczy martwych a konkretnie mojej klawiatury-dałam za wygraną;) Pozdrawiam popołudniowo P.S. Do W-wy to najszybciej i najwygodniej pospiesznym, wyjezdza chyba około siódmej rano, a w W-wie jest o dziesiątej, jednak przedkładam podróż pociągiem nad podróż autobusem:) Odpowiedz Link Zgłoś
daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 22.04.03, 22:07 Alez Ejsi ja wcale tak nie pomyslalam :)) Ta klawiatura z ktorej pisze to chyba juz 7 klawiatura takze wiem co to znaczy zlosliwosc rzeczy martwych :))) Pozdrawiam wieczorowa pora :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc_abc Re: Do ejsi tylko :)) IP: *.eastlink.ca 23.04.03, 03:40 Ejsi: Jestem Tobie naprawde wdzieczna za przemila wczorajsza rozmowe !. Bardzo przypominalas mnie sama, gdy kiedys przed laty chcac wyemigrowac i zobaczyc ciekawosc swiata spotkalam osobe, ktora bez interesownie i z wielka klasa nawiazala ze mna rozmowe. Dzieki za Twoja inspiracje, fascynujace i przemile pytania. To byl special dzien dla mnie, taki naturalny jak te produkty rolnicze :)))) Zycze Tobie duzo sloneczka i udanego lata.....love abc_abc Odpowiedz Link Zgłoś