Dodaj do ulubionych

Ktos jest na forum ??? n/txt

21.04.03, 14:11
Obserwuj wątek
    • Gość: birda Re: Ktos jest na forum ??? n/txt IP: 10.20.33.* 21.04.03, 15:48
      witam, witam - nową forumowiczke;)))) a gdzieżes bywała, kiedy tu cie nie było.
      Fajnie, że kolejna osoba tu trafiła, bo sie nudno robiło:)))
      • daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 16:13
        Myslalam , ze jest tylko forum wiekszych miast , niespodziewalam sie iz znajde i nasze miasteczko :)))
        Pozdrowionka:)
        • ejsi Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 22:42
          daffne napisała:

          > Myslalam , ze jest tylko forum wiekszych miast , niespodziewalam sie iz
          znajde
          > i nasze miasteczko :)))
          > Pozdrowionka:)
          Też tak myślałam:)dawno temu;)

          pozdrawiam

          P.S...może ja chociaż daffne znam? wszyscy inni sie znają ..az mi głupio;)
          daffne, powiedz że uczyłaś się w ekonomiku:) ( wspomniany w poprzednim wątku
          sklep), ale jak znam rzeczywistość wirtualną, to nie ma co liczyc na fart;)
          • daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 22:57
            ejsi napisała:

            > daffne napisała:
            >
            > > Myslalam , ze jest tylko forum wiekszych miast , niespodziewalam sie iz
            > znajde
            > > i nasze miasteczko :)))
            > > Pozdrowionka:)
            > Też tak myślałam:)dawno temu;)
            >
            > pozdrawiam
            >
            > P.S...może ja chociaż daffne znam? wszyscy inni sie znają ..az mi głupio;)
            > daffne, powiedz że uczyłaś się w ekonomiku:) ( wspomniany w poprzednim wątku
            > sklep), ale jak znam rzeczywistość wirtualną, to nie ma co liczyc na fart;)
            ----------
            Hej :)
            Powiedzmy , ze w budynku ekonomika ale to bylo ladnych pare lat temu :)))A wiesz ...ja tu calkiem nowa na tym forum co ja mam powiedziec ..ja tez nikogo nie znam hihi :)))
            Pozdrowionka:)
            • ejsi Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 23:15
              Jeśli w budynku ekonomika, to juz jesteśmy w domu, no a jeszcze jeśli ładnych
              parę lat temu to tym bardziej:)). A co powinno się mówić na początek?Ja nie
              wiem..ale ze względu na porę to może:dobry wieczór;))
              • daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 21.04.03, 23:19
                Hihi Dobry wieczor dobry wieczor :)))
    • daffne Ejsi :)) 21.04.03, 23:28
      Ty rowniez jestes z Lidzbarka czy z jego okolic ?
      Na ircu nie widzialam Twojego nicka , tylko na forum przebywasz?:)))
      Sorki , ze tak odrazu pytam ale nie wiem od czego zaczac :))
      Pozdrowionka:)
      • ejsi Re: Yyyy.. 21.04.03, 23:30
        • daffne Hmmmm...n/txt 21.04.03, 23:32
      • ejsi Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterka 21.04.03, 23:37
        Ja tutaj już pisałam o sobie tyle , ale co tam powiem raz jeszcze, uczyłam się
        przez 4 lata w Lidzbarku, a pochodzę z okolic, z takiej małej miescowości
        znanej z wypoczynku nad tutejszym jeziorem:)a teraz to B-ce ..od ile to juz lat?
        chyba 7:)Na ircu nie bywam, na gazecie od lat..prawie dwóch, ale to forum
        odkryłam pozno..ukryli dobrze, trzeba im to przyznać;))

        • daffne Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 21.04.03, 23:47
          A juz myslalam , ze czmychnelas :))))
        • daffne Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 21.04.03, 23:50
          ejsi napisała:

          > Ja tutaj już pisałam o sobie tyle , ale co tam powiem raz jeszcze, uczyłam się
          > przez 4 lata w Lidzbarku, a pochodzę z okolic, z takiej małej miescowości
          > znanej z wypoczynku nad tutejszym jeziorem:)a teraz to B-ce ..od ile to juz lat
          > ?
          > chyba 7:)Na ircu nie bywam, na gazecie od lat..prawie dwóch, ale to forum
          > odkryłam pozno..ukryli dobrze, trzeba im to przyznać;))
          >
          ----------
          Oooo rowniez czesto bywam w Bartoszycach , moja siostra sie tam przeprowadzila:))
          A forum jest niesamowicie dobrze ukryte , na samym FG jestem juz pare miesiecy i dopiero bodajze wczoraj znalazlam to forum... na ircu jakies pare latek no i na gg :)))
          FG rowniez znalazlam przez przypadek :))
          Hmm chyba same przypadki mna rzadza :)))
          Pozdrowionka:)
          • bob-budowniczy Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 22.04.03, 11:24
            Co tam Panie w Bartoszycach? PKS nocny do Warszawy jeszcze jeździ?
            • daffne Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 22.04.03, 11:40
              bob-budowniczy napisał:

              > Co tam Panie w Bartoszycach? PKS nocny do Warszawy jeszcze jeździ?
              -----------
              Jesli ten z samego ranca to jezdzi jezdzi .
              W Lidzbarku jest gdzies kolo 4:30 rano to musi wyjezdzac jakies pol godzinki wczesniej:))))
              Pozdrowionka:)
              • bob-budowniczy Re: No tak...z wrażenia zbyt szybko uzylam enterk 22.04.03, 11:57
                To wobec tego on z Warszawy musi wyjeżdzać jakoś późno i chyba koło północy
                jest w Bartoszycach...
                ktoś tym jeździ?
                • daffne Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 12:21
                  bob-budowniczy napisał:

                  > To wobec tego on z Warszawy musi wyjeżdzać jakoś późno i chyba koło północy
                  > jest w Bartoszycach...
                  > ktoś tym jeździ?
                  ----------------
                  Z Warszawy Zachodniej do Bartoszyc wyjezdza o 19:45 a w Batoszycach jest po 1 w nocy.W Lidzbarku jest gdzies @o minut po polnocy :)))
                  Jezdzi sie jezdzi :)))
                  Pozdrowionka:)
                  • blackcry Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 12:47
                    Ja nim jezdze czasami do kumpla z warszawy :))
                    Wlecze sie jak slimak,ale ludzi to ma sporo
                    bye
                    • bob-budowniczy Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 13:16
                      Ciekawe czy tym rannym z Bartoszyc to wraca ten sam kierowca?
                      • blackcry Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 13:30
                        Nie !!!!

                        Wiem ze jeden jedzie do Nidzicy.Tam idzie spac.Potem jedzie nastepny,kolo 13 jest w Lidzbarku.Zabiera tamtego i zostaje nastepny.Ostatnim kuresm wracaja juz dwaj kierowcy.
                        Ale co ciekawe.
                        bilet za PKs wynosi 30 Zî a za prywatny 36 zî
                        • bob-budowniczy Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 14:28
                          blackcry napisał:

                          > Nie !!!!
                          >
                          > Wiem ze jeden jedzie do Nidzicy.Tam idzie spac.Potem jedzie nastepny,kolo 13
                          je
                          > st w Lidzbarku.

                          znaczy się następnym autobusem?


                          Zabiera tamtego i zostaje nastepny.Ostatnim kuresm wracaja juz d
                          > waj kierowcy.

                          a który jest ten ostatni kurs?

                          > Ale co ciekawe.
                          > bilet za PKs wynosi 30 Zî a za prywatny 36 zî

                          a jest jakiś prywatny?
                          • blackcry Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 14:39
                            pewnie
                            sa busy prywatne
                            kursuja wszedzie.bartoszyce,Olsztyn i inne wiochy :))
                          • daffne Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 15:09
                            bob-budowniczy napisał:

                            > blackcry napisał:
                            >
                            > > Nie !!!!
                            > >
                            > > Wiem ze jeden jedzie do Nidzicy.Tam idzie spac.Potem jedzie nastepny,kolo
                            > 13
                            > je
                            > > st w Lidzbarku.
                            >
                            > znaczy się następnym autobusem?
                            >
                            >
                            > Zabiera tamtego i zostaje nastepny.Ostatnim kuresm wracaja juz d
                            > > waj kierowcy.
                            >
                            > a który jest ten ostatni kurs?
                            >
                            > > Ale co ciekawe.
                            > > bilet za PKs wynosi 30 Zî a za prywatny 36 zî
                            >
                            > a jest jakiś prywatny?
                            -----------------
                            Bob czyzbys mial ochote przyjechac do naszego pieknego miasteczka ? :))
                            Pozdrowionka:)
                            • bob-budowniczy Re: Jezdzi jezdzi :)) 22.04.03, 16:31
                              > Bob czyzbys mial ochote przyjechac do naszego pieknego miasteczka ? :))
                              > Pozdrowionka:)

                              Jak już będę jechał to przyjadę samochodem, między innymi dlatego że nie
                              rozumiem jak działa ta sprawa z kierowcą który się zmienia w Nidzicy, potem
                              jedzie i wraca...
    • daffne Widze , ze nas tu coraz wiecej :)))) 22.04.03, 15:07
      Widze ,ze nas tu coraz wiecej czy to tylko zwidy ???hihi Pozdrowionka:)
      • bob-budowniczy AUTOBUS 22.04.03, 16:39
        Ja uparcie z tym autobusem - może kolega wytłumaczy jak to działa, bo nie
        zrozumiałem z listu...
        • blackcry Re: AUTOBUS BOB 22.04.03, 16:57
          o 5 rano jedzie 2 kierowcow.jeden prowadzi do nidzicy i idzie spac.Autobus jedzie do stolicy.
          tam kierowca odpoczywa.
          Potem o 12:40 (chyba) jedzie nastepny do wawki z nastepnymi 2 kierowcami
          kierowcy zamieniaja sie w nidzicy.czyli ten co wypocza idzie za kolko a ten co jechal idzie spac.wraca pierwszy kurs z wawki i zmiana.
          wraca ostatni kurs z wawki i zabiera odpoczywajacego kierowce.on przejmuje kierownice a ten co wracal idzie na siedzenie pasazera
          proste :)))

    • ejsi Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 22.04.03, 17:30
      Dzień dobry:)a co by daleko od tematu nie odbiegać, autobusem (miejskim)
      własnie wróciłam z pracy;)
      Daffne, a sobie nie myśl, że wczoraj stchórzyłam, to złośliwośc rzeczy martwych
      a konkretnie mojej klawiatury-dałam za wygraną;)
      Pozdrawiam popołudniowo

      P.S. Do W-wy to najszybciej i najwygodniej pospiesznym, wyjezdza chyba około
      siódmej rano, a w W-wie jest o dziesiątej, jednak przedkładam podróż pociągiem
      nad podróż autobusem:)
      • daffne Re: Ktos jest na forum ??? n/txt 22.04.03, 22:07
        Alez Ejsi ja wcale tak nie pomyslalam :))
        Ta klawiatura z ktorej pisze to chyba juz 7 klawiatura takze wiem co to znaczy zlosliwosc rzeczy martwych :)))
        Pozdrawiam wieczorowa pora :)
      • Gość: abc_abc Re: Do ejsi tylko :)) IP: *.eastlink.ca 23.04.03, 03:40
        Ejsi:
        Jestem Tobie naprawde wdzieczna za przemila wczorajsza rozmowe !.
        Bardzo przypominalas mnie sama, gdy kiedys przed laty chcac wyemigrowac i
        zobaczyc ciekawosc swiata spotkalam osobe, ktora bez interesownie i z wielka
        klasa nawiazala ze mna rozmowe. Dzieki za Twoja inspiracje, fascynujace i
        przemile pytania. To byl special dzien dla mnie, taki naturalny jak te produkty
        rolnicze :))))
        Zycze Tobie duzo sloneczka i udanego lata.....love abc_abc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka