23.11.09, 20:40
a jak ci sie podoba najnowsze dokonanie spiętogo?
Obserwuj wątek
    • hsirk Re: funny 23.11.09, 20:41
      *spiętego
    • funny_game Re: funny 23.11.09, 20:53
      Ojjjjjj, walczysz, Krishu, z klawiaturą ostatnio :D

      Nie znam :)
      Znajomi piszczą, że bardzo OK.
      A mnie się w którymś momencie zamusiało odpocząć od Lao Che i w ogóle, bo byłam
      na ich kilku koncertach w bardzo krótkim czasie i przedobrzyłam.

      Pojutrze będę umierała z miłości do Alice In Chains na ich koncercie.
      Niestety, wiadomo, z nowym wokalem.
      Ale i tak spełnia się moje kolejne koncertowe marzenie.
      I nie mogę na razie niczego innego słuchać, śpiewam, wyję, drę się, moszing i
      hedbenging przybiurkowy robię, ryczę, mam pierdolca ze szczęścia :)

      Zapytaj za tydzień ;)))

      A do tego czasu se puść "Dirt".

      Jak tak dalej pójdzie to i The Pixies mi będzie dane na żywo zobaczyć :D
      • hsirk Re: funny 23.11.09, 21:11
        pytam z ciekawosci, bo dzis spedzilem caly dzien w samochodzie i
        jakos tak na dwoch programach go promowali, wiec bylo mi dane troche
        posluchac.

        ale nie tylko. rozne inne cuda tez

        m in takie perelki

        www.youtube.com/watch?v=i1UEhVSio70&feature=PlayList&p=45475B42E8CA67EE&playnext=1&playnext
        _from=PL&index=61
        • hsirk Re: funny 23.11.09, 21:12
          tak lepiej

          www.youtube.com/watch?v=i1UEhVSio70
          • funny_game Re: funny 23.11.09, 21:20
            O, może być fajne, ale u nas AIC leci, a ja - oczywiście - nie mam znowu
            słuchawek do kompa podłączonych :F
            Nooo wiiibacz!
      • cookie_monsterzyca Re: funny 23.11.09, 21:32
        śpiewam, wyję, drę się, moszing i
        hedbenging przybiurkowy robię, ryczę, mam pierdolca ze szczęścia :)

        ajlowjó :D
        • funny_game Re: funny 23.11.09, 21:43
          :D
          :*
          Ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
          Se popatrz i posłuchaj na ten przykład tego i spróbuj nie okurwieć z miłości do
          tej kapeli, to jesteś miszcz :D
          www.youtube.com/watch?v=qNf1hRkVnM4
          • cookie_monsterzyca Re: funny 24.11.09, 10:17
            Takiem miszczem nie kcę być :D
            Khem, okurwiałam byłam jakieś 8-9 lat temu jak zaniechałam miłości do Dżastfajf i Bekstritbojs na rzecz takich właśnie kapelów :D
          • i.nes Re: funny 24.11.09, 10:52
            albo to:
            ...By daaaay niiiiiiiiiine...FUCK!
    • 2szarozielone Re: funny 24.11.09, 09:24
      A mnie sie podoba! Ja mogę? :) Bo bardzo uwielbiam Lao che na koncertach. A
      solową płytę też, bo jest inna i facet na łatwizne nie poszedł :)
    • eilenn_ardenn Re: funny 24.11.09, 10:38
      Nie będę zaśmiecać, więc zapytam tu: Fany, gdzie ustrzeliłaś tego ksenomorfa z wizytówki?
      a propos:
      https://paski.org/paski/obcy.gif

      :)
      • funny_game Re: funny 24.11.09, 13:48
        W gugiel grafika.
        • eilenn_ardenn Re: funny 24.11.09, 21:36
          A już myślałam, że mieszkasz w jakimś cudownym miejscu, gdzie alieny chodzą po ścianach :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka