hsirk 23.11.09, 20:40 a jak ci sie podoba najnowsze dokonanie spiętogo? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
funny_game Re: funny 23.11.09, 20:53 Ojjjjjj, walczysz, Krishu, z klawiaturą ostatnio :D Nie znam :) Znajomi piszczą, że bardzo OK. A mnie się w którymś momencie zamusiało odpocząć od Lao Che i w ogóle, bo byłam na ich kilku koncertach w bardzo krótkim czasie i przedobrzyłam. Pojutrze będę umierała z miłości do Alice In Chains na ich koncercie. Niestety, wiadomo, z nowym wokalem. Ale i tak spełnia się moje kolejne koncertowe marzenie. I nie mogę na razie niczego innego słuchać, śpiewam, wyję, drę się, moszing i hedbenging przybiurkowy robię, ryczę, mam pierdolca ze szczęścia :) Zapytaj za tydzień ;))) A do tego czasu se puść "Dirt". Jak tak dalej pójdzie to i The Pixies mi będzie dane na żywo zobaczyć :D Odpowiedz Link
hsirk Re: funny 23.11.09, 21:11 pytam z ciekawosci, bo dzis spedzilem caly dzien w samochodzie i jakos tak na dwoch programach go promowali, wiec bylo mi dane troche posluchac. ale nie tylko. rozne inne cuda tez m in takie perelki www.youtube.com/watch?v=i1UEhVSio70&feature=PlayList&p=45475B42E8CA67EE&playnext=1&playnext _from=PL&index=61 Odpowiedz Link
funny_game Re: funny 23.11.09, 21:20 O, może być fajne, ale u nas AIC leci, a ja - oczywiście - nie mam znowu słuchawek do kompa podłączonych :F Nooo wiiibacz! Odpowiedz Link
cookie_monsterzyca Re: funny 23.11.09, 21:32 śpiewam, wyję, drę się, moszing i hedbenging przybiurkowy robię, ryczę, mam pierdolca ze szczęścia :) ajlowjó :D Odpowiedz Link
funny_game Re: funny 23.11.09, 21:43 :D :* Ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Se popatrz i posłuchaj na ten przykład tego i spróbuj nie okurwieć z miłości do tej kapeli, to jesteś miszcz :D www.youtube.com/watch?v=qNf1hRkVnM4 Odpowiedz Link
cookie_monsterzyca Re: funny 24.11.09, 10:17 Takiem miszczem nie kcę być :D Khem, okurwiałam byłam jakieś 8-9 lat temu jak zaniechałam miłości do Dżastfajf i Bekstritbojs na rzecz takich właśnie kapelów :D Odpowiedz Link
2szarozielone Re: funny 24.11.09, 09:24 A mnie sie podoba! Ja mogę? :) Bo bardzo uwielbiam Lao che na koncertach. A solową płytę też, bo jest inna i facet na łatwizne nie poszedł :) Odpowiedz Link
eilenn_ardenn Re: funny 24.11.09, 10:38 Nie będę zaśmiecać, więc zapytam tu: Fany, gdzie ustrzeliłaś tego ksenomorfa z wizytówki? a propos: :) Odpowiedz Link
eilenn_ardenn Re: funny 24.11.09, 21:36 A już myślałam, że mieszkasz w jakimś cudownym miejscu, gdzie alieny chodzą po ścianach :) Odpowiedz Link