vicious.circle 24.09.08, 06:24 ...ale czy na pewno? Za oknem szaro, deszcz pada, kawa się skończyła, czajnik nie chciał współpracować, budzik zadzwonił pół godziny za późno - to zdecydowanie nie jest dobry dzień. A dopiero się zaczął... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nuova Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:20 mam dopisać moje przypadłości do Twojej listy narzekań? Odpowiedz Link
vicious.circle Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:23 Źle mi się odpowiedź w drzewku umiejscowiła. To przez brak kawy :/ Odpowiedz Link
nuova Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:24 vicious.circle napisał: > Źle mi się odpowiedź w drzewku umiejscowiła. To przez brak kawy :/ > <podaje ulubiona kawe> Odpowiedz Link
krzysiek1042 Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:46 a może być i taka ...: media.blizinski.pl/images/blog/cappuccino-w-ivory.jpg też siorbnę trochę:) Dobry! Odpowiedz Link
vicious.circle Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:47 Wygląda ładnie ale cappuccino raczej nie budzi :) Odpowiedz Link
krzysiek1042 Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:54 jak ładnie wygląda i dobrze smakuje ,to poprawi humor i co za tym idzie obudzimy się... U mnie słońce też dziś świeci. Chyba po raz pierwszy od 2 tygodni ?... Nuova ,herbatka dla Cię :D kawa-czy-herbata.wdfiles.com/local--files/start/herbata4.jpeg Odpowiedz Link
nuova Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 08:08 :) senkju za haaarbatę Zazdroszczę Ci tego słonka, u mnie pada dysc od ponad tygodnia :/ Odpowiedz Link
nuova Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:24 vicious.circle napisał: > Jasne. > Eeee, po co pogarszać sobie dzień i tak jest już do duszy, choćby dlatego, że szary. Miłego! Odpowiedz Link
betizuch Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:30 dolaczam sie..zdecydowanie nie dobry dzien...cala noc nie przespana,malej zeby wychodza,cala noc placz,starsza nie wyspana,nie chce sie dobudzic do szkoly,a ja juz trzecia kawe pije a mimo to zasypiam,kregoslup mi odpada,cala noc prawie na rekach,a jest co dzwigac...aby do wieczora!:) Odpowiedz Link
vicious.circle Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:33 Żeby tylko wieczorem się nie okazało, że czeka Cię "powtórka z rozrywki". Zły dzień, zły tydzień, zły miesiąc... :| Odpowiedz Link
betizuch Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:37 oj oj aby nie....pierwsza taka nocka od9mcy,zeby juz ma i jakos nie dawala tak czadu wczesniej...zobaczymy:) Odpowiedz Link
demonii.larua Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:47 Dobry, wreszcie mam słońce za oknem i mało roboty :F Odpowiedz Link
izabellaz1 Re: Dzień dobry! 24.09.08, 08:30 vicious.circle napisał: > budzik zadzwonił pół godziny za późno A mój wcale nie zadzwonił...widzisz? Już masz powód do radości:P Odpowiedz Link
nouba Re: Dzień dobry! 24.09.08, 09:34 Dzień dobry. Jest zimno, nieprzyjemnie, generalnie beznadziejnie. Ale im dalej w szarówke, tym bliżej do wiosny :). Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Dzień dobry! 24.09.08, 09:51 Budzik zadzwonił o 7.10, po dziesięciu minutach z trudem otworzyłem oczy, po kolejnych dziesięciu dowlokłem się do łazienki. O 7.40 wsiadłem do samochodu, o 9.40 wysiadłem z niego pod pracą, jeszcze na dobrem nie zainstalowałem się za biurkiem a tyłek już mnie boli od siedzenia. Idę po kawę. - You're only as healthy as you feel. Odpowiedz Link
dzikoozka Ha! 24.09.08, 10:28 mnie nie rpzebijesz, przylazłam na luzie do roboty, i okazało sie ze sie pali!!!! przez pierwszą godzinę miąłm pozar. tzn. "najwyzsze władze spółki" uzależniły ode mojej roboty odbycie rady nadzorczej, ja pierdziele Ja jestem całe życie poprawna :) idzie się przyzwyczaić :) ------- Odpowiedz Link
vandikia Re: Dzień dobry! 24.09.08, 10:43 Ja się dowlokłam własnie do roboty. Ale to musi byc dobry dzien! Odpowiedz Link
justysialek Re: Dzień dobry! 24.09.08, 10:44 Ja byłam wczoraj na zakupach i miałam wspaniały dzień, tak wspaniały, że na dziś jeszcze starczy i jestem happy, happy ;-)) Odpowiedz Link