Dodaj do ulubionych

Dzień dobry!

24.09.08, 06:24
...ale czy na pewno? Za oknem szaro, deszcz pada, kawa się skończyła, czajnik
nie chciał współpracować, budzik zadzwonił pół godziny za późno - to
zdecydowanie nie jest dobry dzień. A dopiero się zaczął...
Obserwuj wątek
    • nuova Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:20
      mam dopisać moje przypadłości do Twojej listy narzekań?
      • vicious.circle Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:23
        Źle mi się odpowiedź w drzewku umiejscowiła. To przez brak kawy :/
        • nuova Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:24
          vicious.circle napisał:

          > Źle mi się odpowiedź w drzewku umiejscowiła. To przez brak kawy :/
          >
          <podaje ulubiona kawe>
          • vicious.circle Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:25
            <spogląda, wącha> Jaka? :)
            • nuova Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:39
              mocna? czarna? ciepła?
              • vicious.circle Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:40
                Dziękuję :)
                • krzysiek1042 Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:46
                  a może być i taka ...:

                  media.blizinski.pl/images/blog/cappuccino-w-ivory.jpg
                  też siorbnę trochę:) Dobry!
                  • vicious.circle Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:47
                    Wygląda ładnie ale cappuccino raczej nie budzi :)
                • nuova Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:49
                  :)
                  • krzysiek1042 Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 07:54
                    jak ładnie wygląda i dobrze smakuje ,to poprawi humor i co za tym idzie obudzimy
                    się... U mnie słońce też dziś świeci. Chyba po raz pierwszy od 2 tygodni ?...

                    Nuova ,herbatka dla Cię :D

                    kawa-czy-herbata.wdfiles.com/local--files/start/herbata4.jpeg
                    • nuova Re: Dzień dobry! :) 24.09.08, 08:08
                      :)
                      senkju za haaarbatę

                      Zazdroszczę Ci tego słonka, u mnie pada dysc od ponad tygodnia :/
    • vicious.circle Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:21
      Jasne.
      • nuova Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:24
        vicious.circle napisał:

        > Jasne.
        >
        Eeee, po co pogarszać sobie dzień i tak jest już do duszy, choćby dlatego, że szary.

        Miłego!
        • vicious.circle Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:25
          I zimno jest :|
    • betizuch Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:30
      dolaczam sie..zdecydowanie nie dobry dzien...cala noc nie przespana,malej zeby
      wychodza,cala noc placz,starsza nie wyspana,nie chce sie dobudzic do szkoly,a ja
      juz trzecia kawe pije a mimo to zasypiam,kregoslup mi odpada,cala noc prawie na
      rekach,a jest co dzwigac...aby do wieczora!:)
      • vicious.circle Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:33
        Żeby tylko wieczorem się nie okazało, że czeka Cię "powtórka z rozrywki". Zły
        dzień, zły tydzień, zły miesiąc... :|
        • betizuch Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:37
          oj oj aby nie....pierwsza taka nocka od9mcy,zeby juz ma i jakos nie dawala tak
          czadu wczesniej...zobaczymy:)
    • demonii.larua Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:47
      Dobry, wreszcie mam słońce za oknem i mało roboty :F
      • vicious.circle Re: Dzień dobry! 24.09.08, 07:48
        Zamień się :P
        • demonii.larua Re: Dzień dobry! 24.09.08, 09:28
          Tylko na to czy na wszystko? :>
    • izabellaz1 Re: Dzień dobry! 24.09.08, 08:30
      vicious.circle napisał:

      > budzik zadzwonił pół godziny za późno

      A mój wcale nie zadzwonił...widzisz? Już masz powód do radości:P
    • polla.k Re: Dzień dobry! 24.09.08, 09:18
      aż strach pomysleć, co będzie dalej...
      • nouba Re: Dzień dobry! 24.09.08, 09:34
        Dzień dobry. Jest zimno, nieprzyjemnie, generalnie beznadziejnie.
        Ale im dalej w szarówke, tym bliżej do wiosny :).
    • puszysta_gimnazjalistka Re: Dzień dobry! 24.09.08, 09:51
      Budzik zadzwonił o 7.10, po dziesięciu minutach z trudem otworzyłem oczy, po
      kolejnych dziesięciu dowlokłem się do łazienki. O 7.40 wsiadłem do samochodu, o
      9.40 wysiadłem z niego pod pracą, jeszcze na dobrem nie zainstalowałem się za
      biurkiem a tyłek już mnie boli od siedzenia.

      Idę po kawę.

      -
      You're only as healthy as you feel.
    • nouba Re: Dzień dobry! 24.09.08, 10:04
      przesadzacie państwo, przesadzacie :P
    • dzikoozka Ha! 24.09.08, 10:28
      mnie nie rpzebijesz, przylazłam na luzie do roboty, i okazało sie
      ze sie pali!!!!
      przez pierwszą godzinę miąłm pozar.
      tzn. "najwyzsze władze spółki" uzależniły ode mojej roboty odbycie
      rady nadzorczej, ja pierdziele

      Ja jestem całe życie poprawna :) idzie się przyzwyczaić :)
      -------
    • vandikia Re: Dzień dobry! 24.09.08, 10:43
      Ja się dowlokłam własnie do roboty. Ale to musi byc dobry dzien!
    • justysialek Re: Dzień dobry! 24.09.08, 10:44
      Ja byłam wczoraj na zakupach i miałam wspaniały dzień, tak
      wspaniały, że na dziś jeszcze starczy i jestem happy, happy ;-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka