Dodaj do ulubionych

Ultimate control

14.12.08, 15:12
No, to jedziemy z worem z rana.

Oto przyrząd, który zapewnia kontrolę nad światem:

(przewijamy, przewijamy)

https://www.tvsnob.com/pictures/pultius.jpg

Dla Funi, żeby już nic nie było poza jej kontrolą. (((:
Obserwuj wątek
    • funny_game Re: Ultimate control 14.12.08, 19:52
      To świat ma tylko 100 aspektów???
      Może i ma, widocznie faceci wszystko komplikują :F
      • i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 20:25
        przy odrobinie wprawy możesz dojść do 399 aspektów :D
        • funny_game Re: Ultimate control 14.12.08, 20:30
          Jak?
          • i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 21:00
            najpierw musisz wdusić rurzowy przycisk a potem dwa razy dziewiątkę :)
            • funny_game Re: Ultimate control 14.12.08, 21:09
              A wogle wogle fajne te kolorki, co? Takie paletowo-makijażowe :)
              • i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 22:04
                a Ty wiesz, że ja dziś zrobiłam przegląd moich dwustu siedemdziesięciu ośmiu
                kororów i stwierdziłam, że mi czegoś brakuje?!
                • mico.why Re: Ultimate control 14.12.08, 22:31
                  i.nes napisała:

                  > a Ty wiesz, że ja dziś zrobiłam przegląd moich dwustu
                  > siedemdziesięciu ośmiu
                  > kororów i stwierdziłam, że mi czegoś brakuje?!

                  O, też potrzebujesz takiego pilota? :P

                  To będzie mój ulubiony wątek, za to, że go trzeba tyle przewijać by dość do
                  sedna. (:
                  • i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 23:05
                    mico.why napisał:

                    > O, też potrzebujesz takiego pilota? :P

                    nie, nie pilota, tylko kolejnej kasetki cieni do powiek ;D

                    > To będzie mój ulubiony wątek, za to, że go trzeba tyle przewijać
                    > by dość do sedna. (:

                    a to sedno jest takie jakieś... tajemnicze, co? ;P
                    • mico.why Re: Ultimate control 14.12.08, 23:23

                      > nie, nie pilota, tylko kolejnej kasetki cieni do powiek ;D

                      Oj, to u innego Mikiego musisz zamówić, bo ten to rozróżnia tylko dwa kolory -
                      włączony kolor i wyłączony kolor. ((:
                      • i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 23:29
                        mico.why napisał:

                        > włączony kolor i wyłączony kolor. ((:

                        ale takich też nie mam! :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka