mico.why 14.12.08, 15:12 No, to jedziemy z worem z rana. Oto przyrząd, który zapewnia kontrolę nad światem: (przewijamy, przewijamy) Dla Funi, żeby już nic nie było poza jej kontrolą. (((: Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
funny_game Re: Ultimate control 14.12.08, 19:52 To świat ma tylko 100 aspektów??? Może i ma, widocznie faceci wszystko komplikują :F Odpowiedz Link
i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 20:25 przy odrobinie wprawy możesz dojść do 399 aspektów :D Odpowiedz Link
i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 21:00 najpierw musisz wdusić rurzowy przycisk a potem dwa razy dziewiątkę :) Odpowiedz Link
funny_game Re: Ultimate control 14.12.08, 21:09 A wogle wogle fajne te kolorki, co? Takie paletowo-makijażowe :) Odpowiedz Link
i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 22:04 a Ty wiesz, że ja dziś zrobiłam przegląd moich dwustu siedemdziesięciu ośmiu kororów i stwierdziłam, że mi czegoś brakuje?! Odpowiedz Link
mico.why Re: Ultimate control 14.12.08, 22:31 i.nes napisała: > a Ty wiesz, że ja dziś zrobiłam przegląd moich dwustu > siedemdziesięciu ośmiu > kororów i stwierdziłam, że mi czegoś brakuje?! O, też potrzebujesz takiego pilota? :P To będzie mój ulubiony wątek, za to, że go trzeba tyle przewijać by dość do sedna. (: Odpowiedz Link
i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 23:05 mico.why napisał: > O, też potrzebujesz takiego pilota? :P nie, nie pilota, tylko kolejnej kasetki cieni do powiek ;D > To będzie mój ulubiony wątek, za to, że go trzeba tyle przewijać > by dość do sedna. (: a to sedno jest takie jakieś... tajemnicze, co? ;P Odpowiedz Link
mico.why Re: Ultimate control 14.12.08, 23:23 > nie, nie pilota, tylko kolejnej kasetki cieni do powiek ;D Oj, to u innego Mikiego musisz zamówić, bo ten to rozróżnia tylko dwa kolory - włączony kolor i wyłączony kolor. ((: Odpowiedz Link
i.nes Re: Ultimate control 14.12.08, 23:29 mico.why napisał: > włączony kolor i wyłączony kolor. ((: ale takich też nie mam! :D Odpowiedz Link