16.03.09, 23:37
Ale się porobiło, już w pewnym momencie wydawało mi się, że wiem o co chodzi
na forum, a tu nagle się okazuje że nie. Szachy.
Obserwuj wątek
    • hsirk Re: Ale 16.03.09, 23:38
      jaktop nie wiesz. pisza tu niedojebani, by przez chwile zapomniec ze
      sa niedojebani. i tyle.

      okresowo przybiera to rozne formy.
      • puszysta_gimnazjalistka Re: Ale 16.03.09, 23:41
        Aa, to widać, że większość boleśnie przechodzi przez przesilenie wiosenne.
      • juz_niedlugo_wiosna Re: Ale 16.03.09, 23:47
        > okresowo przybiera to rozne formy.

        u niektórych chroniczne
        • hsirk Re: Ale 16.03.09, 23:51
          u wszystkich tu piszacych sa to formy chroniczne.
    • lacido Re: Ale 16.03.09, 23:49
      ja tam się pogodziłam, że nie jestem na bieżąco
    • catthe Re: Ale 17.03.09, 00:00
      Właśnie! W ogóle nie wiesz o co chodzi. Pomyślałeś dziś, że jestem
      gupia a nie jestem akurat dziś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka