puszysta_gimnazjalistka 16.03.09, 23:37 Ale się porobiło, już w pewnym momencie wydawało mi się, że wiem o co chodzi na forum, a tu nagle się okazuje że nie. Szachy. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hsirk Re: Ale 16.03.09, 23:38 jaktop nie wiesz. pisza tu niedojebani, by przez chwile zapomniec ze sa niedojebani. i tyle. okresowo przybiera to rozne formy. Odpowiedz Link
puszysta_gimnazjalistka Re: Ale 16.03.09, 23:41 Aa, to widać, że większość boleśnie przechodzi przez przesilenie wiosenne. Odpowiedz Link
juz_niedlugo_wiosna Re: Ale 16.03.09, 23:47 > okresowo przybiera to rozne formy. u niektórych chroniczne Odpowiedz Link
catthe Re: Ale 17.03.09, 00:00 Właśnie! W ogóle nie wiesz o co chodzi. Pomyślałeś dziś, że jestem gupia a nie jestem akurat dziś. Odpowiedz Link