Dodaj do ulubionych

Uwaga, ciacho

18.04.09, 09:49
Wrażliwych na szeroko pojętą estetykę lojalnie ostrzegam, że zdjęcia mogą wywołać traumę :)

i2.pinger.pl/pgr158/bc735bbe002d2fd847ac42ea/25445_s__axtungi_nastupajut_1.jpg
i.pinger.pl/pgr497/7bda4c2a002c2cea47ac42ea/25445_s__axtungi_nastupajut_2.jpg
i.pinger.pl/pgr69/5e0fe201001544f447ac42eb/25445_s__axtungi_nastupajut_3.jpg
i2.pinger.pl/pgr294/ad0eee07000b243047ac42ec/25445_s__axtungi_nastupajut_4.jpg
i2.pinger.pl/pgr0/094cc55600129ff647ac42ee/25445_s__axtungi_nastupajut_5.jpg
i.pinger.pl/pgr236/5bafa99a00220f3147ac42ef/25445_s__axtungi_nastupajut_6.jpg
i2.pinger.pl/pgr383/d9d941270022ccbf47ac42f0/25445_s__axtungi_nastupajut_8.jpg
i2.pinger.pl/pgr64/311714210014f4df47ac42f0/25445_s__axtungi_nastupajut_9.jpg
Mrau.
Obserwuj wątek
    • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 09:52
      qw994 napisała:

      > Wrażliwych na szeroko pojętą estetykę lojalnie ostrzegam, że zdjęcia mogą
      wywołać traumę :)

      No i teraz boję się kliknąć na linki :>
      • qw994 Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 09:55
        Warto :)
        • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 09:59
          No ciekawość zwyciężyła ;)
          Wszędzie ta sama mina, fatalne tatuaże, na temat cycków się nie wypowiem, bo
          pobiegłam do lustra porównywać :P
          • gapuchna Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:00
            Matko Boska! Cycki jak u mnie :)))))
            • zloty.strzal Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:05
              On ma większe cycki ode mnie!
            • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:05
              No to ja siedzę cicho, bo jednak przegrałam konkurencję z panem ;))
            • puszysta_gimnazjalistka Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:40
              Matko Boska! Mam nadzieję, że nie !!!
          • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:02
            Moja kumpela, po obejrzeniu teledysku Rikiego Martina, stwierdziła, że ma od
            niego mniejsze :D

            A pan zalinkowany przez Qw... Dobrze, że jestem po śniadaniu, które nie spędziło
            trzech lat na solarium :D
            • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:07
              To Riki ma biust? Chyba coś przegapiłam :>
              Ależ Wy mnie niusami od rana zasypujecie :P
              • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:18
                Nie wiem, czy ma. Po trzech dniach imprezowania, to pewnie może się wydawać, że
                i ja mam :DDD
                • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:30
                  Pijaczyce :P

                  www.youtube.com/watch?v=iUeFnghZaHU
                  Ja cycków nie widzę :D
                  • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:39
                    Jak powiem M., jak na nią powiedziałaś, to Ci cyckiem zęby powybija :D

                    Qrde, ile jeszcze roboty dziś przede mną, a ja se przerwy na forum robię, głupia.
                    • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:42
                      Na Ciebie też tak powiedziałam, czyli chyba już po mnie. Oberwę podwójnie ;)))

                      Nie płacz mała, mnie cały weekend czeka pracowity, ale póki jeszcze nie ma
                      południa, to możemy się odrobinę poopieprzać :DD
                      • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:07
                        baba_krk napisała:

                        > Na Ciebie też tak powiedziałam, czyli chyba już po mnie. Oberwę podwójnie ;)))

                        Nie, ja się po prostu wieczorem napiję i mi przejdzie ta cała przeokropna złość
                        na Ciebie, że jak Ty w ogóle śmiałaś!!! :D
                        >
                        > Nie płacz mała, mnie cały weekend czeka pracowity, ale póki jeszcze nie ma
                        > południa, to możemy się odrobinę poopieprzać :DD


                        Blachy umyte, pobieżnie odkurzone, żeby mi kurz nie przeszkadzał w reszcie
                        roboty, działam dalej po troszku i widać efekty powoli :)
                        Nic dziwnego, bo zaczęłam przedwczoraj, dziś to w zasadzie taka kosmetyka chawiry.
                        Ale jeszcze pichcenie...
                        Niech już M. wraca z roboty i mi pomoże!!!
                        • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:14
                          Ja też się wieczorem napiję i potraktuj to jako swego rodzaju samobiczowanie w
                          mojej wersji :D

                          No to jak kosmetyka, to aż tak Ci nie współczuję :P
                          A co dobrego pichcisz? Ja wczoraj przesadziłam z pieprzem i chilli i tak mi
                          paszczę wypaliło, że dzisiaj jakaś mini zupka, oszczędnie doprawiona ;)))
                          • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:54
                            baba_krk napisała:

                            > Ja też się wieczorem napiję i potraktuj to jako swego rodzaju samobiczowanie w
                            > mojej wersji :D

                            Ale, że nie lubisz???
                            Dziwnie się pisze w gumowych rękawicach :D

                            >
                            > No to jak kosmetyka, to aż tak Ci nie współczuję :P
                            > A co dobrego pichcisz? Ja wczoraj przesadziłam z pieprzem i chilli i tak mi
                            > paszczę wypaliło, że dzisiaj jakaś mini zupka, oszczędnie doprawiona ;)))

                            Przyjadą po obiedzie, więc tylko takie tam przed wyjściem:
                            fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,84586117,84586117.html
                            (z krewetami)

                            i trochę takich z tego wątku różnych
                            fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,89246050,89246050.html

                            I ciasto na pełnoziarnistą focaccię muszę wyrobić, żeby była na jutrzejsze
                            śniadanie.
                            • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:56
                              Lubię, ale przecież Ty niekoniecznie musiałaś o tym wiedzieć :P

                              Brokuły z krewetkami i gwiazdki z pesto brzmią orgazmiaszczo :D
                              • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 12:58
                                baba_krk napisała:

                                > Lubię, ale przecież Ty niekoniecznie musiałaś o tym wiedzieć :P

                                No ale brzmisz normalnie, to zakładałam, że lubisz :D i mnie zmyliłaś :F

                                >
                                > Brokuły z krewetkami i gwiazdki z pesto brzmią orgazmiaszczo :D

                                No, i narobić się wcale człowiek nie narobi, już nie przesadzajmy :)
                                Troche pomodyfikuję conieco i zrobię ciasto hrąsuskie z pesto i parmezanem, inną
                                partię z kozim serem i kaparami i ciasto piwne z czymś, o!
    • qw994 Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:04
      No to macie jeszcze bonusa, laski :)

      i.pinger.pl/pgr246/e3cf97d90022e30f479db0bd/douche_10.jpg
      • baba_krk Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 10:08
        to teraz dla równowagi wklej kogoś z bystrym spojrzeniem, a ten maczo sraczo
        zostanie Ci wybaczony i zapomniany :DDDD
        • qw994 Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:12
          i2.pinger.pl/pgr43/ef0473d8001bd2ba479ef1e6/23_podborka_60.jpg
          • baba_krk Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:17
            oszfak, teraz przesadziłaś :P
            • qw994 Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:22
              No co? :) Solarium się zacięło biedakowi :)
              • baba_krk Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:30
                a nie wiem czy to nie był jakiś zwykły samoopalacz w sprayu :P
                • qw994 Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:34
                  A może po prostu pomarańczowa farba w sprayu? :)
                  • baba_krk Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:39
                    Kurde nie wiem jak się ta metoda nazywa, ale kiedyś pamiętam, że czytałam, że
                    zamiast spędzać godziny na solarze to idziesz i Cię spryskują czymś od stóp do
                    głów. Tylko to chyba się zmywa po jakimś czasie. No i może ten pan postawił
                    właśnie na pomarańczową farbę. Z takim kolorem skóry idealnie by mi się zlał ze
                    ścianami w pokoju :DDD
          • funny_game Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:19
            Qrde, co Ty wyczyniasz od rana!!!
            Dajcie Jej słońca!!! :D
            • qw994 Re: Nie ma tak lekko! :) 18.04.09, 10:21
              Hi, hi... :)
    • ursyda Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:09
      a co on z gębą ma??
      • qw994 Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:10
        Stupor? :)
      • funny_game Re: Uwaga, ciacho 18.04.09, 11:54
        Opalony wciup on ma :F

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka