Gość: mokotowianin
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.03.04, 00:26
cool, zeby tylko nie bylo jak z wirtualnymi autostradami Ministra Winietki
vel Pol'a. tez byly piekne plany i plany pozostaly, a autostrad jak nie bylo
tak nie ma w rzeczywistosci... pozostaly na planach...