malevich
18.05.04, 09:39
Irytuje mnie, że na Ursynowie jest tak malo jakiś fajnych knajp czy kawiarni.
Jest vis a vis, parma, starlight, sentyment - ale to wciąż mało. No i niektóe
z nich pozostawiają wiele do życzenia. Ursynów nigdy nie będzie miał
struktury miasta, jeśli nie będą tu otwierane takie miejsca. I mam na mysli
raczej spokojne kawiarnie, a nie ogródki piwne. bo przecież nikt z nas nie
chce też chyba hałasu i dziwnych typów w okolicy. A Wy dokąd chodzicie na
Ursynowie? Czy Supernova byłą ostatnią próbą stworzenia na Ursynowie
klimatycznego miejsca? Na dodatek próbą nieudaną... Chyba problem polega też
na tym, że Ursynowianie są nieprzyzywczajeni do wychodzenia wieczorem blisko
domu...