Dodaj do ulubionych

Dokąd pójść wieczorem?

18.05.04, 09:39
Irytuje mnie, że na Ursynowie jest tak malo jakiś fajnych knajp czy kawiarni.
Jest vis a vis, parma, starlight, sentyment - ale to wciąż mało. No i niektóe
z nich pozostawiają wiele do życzenia. Ursynów nigdy nie będzie miał
struktury miasta, jeśli nie będą tu otwierane takie miejsca. I mam na mysli
raczej spokojne kawiarnie, a nie ogródki piwne. bo przecież nikt z nas nie
chce też chyba hałasu i dziwnych typów w okolicy. A Wy dokąd chodzicie na
Ursynowie? Czy Supernova byłą ostatnią próbą stworzenia na Ursynowie
klimatycznego miejsca? Na dodatek próbą nieudaną... Chyba problem polega też
na tym, że Ursynowianie są nieprzyzywczajeni do wychodzenia wieczorem blisko
domu...
Obserwuj wątek
    • Gość: mailinka Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.chello.pl 18.05.04, 10:05
      niestety musze sie zgodzic z moim poprzednikiem...na Ursynowie wciaz nie ma
      fajnych knajpek do ktorych mozna by bylo pojsc wieczorem z przyjaciolmi:(
      czy pozostaja tylko wypady do innych czesci miasta???
      oczywiscie mozna pojsc byle gdzie,wystarczy zeby bylo milo,ale mnie interesuje
      naprawde dobra kuchnia:)
      mam jednak nadzieje ze w najblizszej przyszlosci cos sie na Natolinie zmieni...
      • Gość: Mel Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.kabaty.2a.pl 18.05.04, 13:39
        No to was zaskocze, za jakis miesiac startujemy z nowa knajpka - Cafe Melanż -
        i chcemy by bylo to miejsce do ktorego kazdy chce wrocic na pyszne jedzenie,
        kawe czy piwo jakiego gdzie indziej nie znajdziecie. Niestety lokalik bedzie
        maly - 5 stolikow, ale zrobimy wszystko zebyscie sie tam dobrze czuli. Robimy
        to przede wszystkim z powolania i zamilowania do dobrej kuchni.
    • richard_gere Re: Dokąd pójść wieczorem? 18.05.04, 15:41
      Polecam lekturę stołecznej z zeszłego piątku, a w niej zwłaszcza drugą pozycję,
      czyli Antich Caffe.

      miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34889,2072885.html
    • malevich Re: Dokąd pójść wieczorem? 18.05.04, 23:40
      Przeczytałam dzis w City o kolejnym miejscu - chociaż nie jest to do końca to,
      o co mi chodziło, ale może warto zajrzeć: "Kawa i akcesoria", Kabacki Dukt 8. A
      cafe Melanż - brzmi interesująco... Ciekawe jak się tam będzie melanżować ;-)
      Tylko gdzie będzie to miejsce?
    • malevich Re: Dokąd pójść wieczorem? 24.05.04, 23:55
      Byłam dzis w Antich Caffe - bardzo przyjemne, chociaż raczej tylko na kawę,
      jedzenia raczej nie polecam. Obok też jest jakaś knajpka z ogródkiem i chyba
      klub scabblowy. Za to dziś w Rzeczpospolitej czytałam o nowym miejscu "Chilli".
      Nazwa jest dłuższa, ale nie pamiętam. Stryjeńskich 19. Czy ktoś już tam był?
      • Gość: zuzka Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.eeft.com 25.05.04, 10:48
        miałam ochotę tam wstąpić w sobotni wieczór ale odstraszyły mnie pustki w
        lokalu (na ok. 10 stolików, tylko 1 był zajęty), a przecież Klienci to
        najlepsza wizytówka dla knajpy! no i ten zimny, barowy wystrój.
        Całkiem przyjemna jest La Skalla przy KEN oraz Bzik Kulinarny, no i nastrojowa
        Stajnia przy stadninie SGGW.
        • malevich Re: Dokąd pójść wieczorem? 25.05.04, 10:56
          A gdzie dokładnie jest stadnina SGGW?
          • Gość: zuzka Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.eeft.com 26.05.04, 16:10
            ul. Nowoursynowska w pobliżu Kokosowej. zuzka
      • Gość: lu Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.acn.waw.pl 30.05.04, 19:45
        Chilli ma nieciekawe wnetrze a co za tym idzie takaz atmosfere. Obsluga tez nie
        zacheca... Dstawami na telefon nie sa zaiteresowani...
    • Gość: kinga Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.chello.pl 26.05.04, 17:36
      zdecydowanie Bzik Kulinarny to chyba najlepsza knajpka jak na razie w tym
      rejonie
      nie bylam jeszcze w Desce ale to chyba bardziej pizzeria?
      • Gość: Lolek Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.eranet.pl 24.08.04, 14:01
        Bzik najlepszy? Byłem tam dwa razu - już drugi raz był nieco na siłę, ale po
        drugim więcej tam nie pójdę - jedzenie takie sobie, ceny typowo warszawskie -
        żadna rewelacja. Nie wiem co tam jest najlepszego? Może jakieś konkrety?
        lolek
    • malevich Re: Dokąd pójść wieczorem? 27.05.04, 00:18
      Dzięki Zuzka. A czy w tej stadninie koni można jeżdzić konno, jak się jest
      spoza SGGW?
      • Gość: zuzka Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.eeft.com 27.05.04, 10:33
        wydaje mi się, że tak, choć głowy sobie nie dam uciąć. Teraz, nieco dalej, za
        skarpą budują dużą krytą ujeżdżalnię. Z pewnością będzie ogólnodostępna. ;)
    • malevich Re: Dokąd pójść wieczorem? 30.05.04, 18:52
      A słyszeliście może coś o Barze Alternatywnym na Szolc-Rogozińskiego?
    • Gość: Nina do La Scala IP: *.chello.pl 01.06.04, 17:55
      przy KENie (koło rondka z Płaskowicką)
      Czynne od tygodnia.
      Byłam - b. ładnie i smacznie
      • anima Re: do La Scala 24.08.04, 20:49

        Byłam tam w niedzielę na herbacie. Przyjemnie w środku, miły wystrój, choć
        bardziej kawiarniany, niż restauracyjny. Nic nie jadłam, ale przejrzałam menu -
        ceny "centrumowe", czyli dość wysokie. Menu typowo włoskie. A najbardziej
        rozbawiło mnie (roześmiałam się w głos w pustym lokalu)
        tłumaczenie "szarlotki": apple paj ;-))))
    • Gość: N. do Stajni na Nowoursynowskiej IP: *.chello.pl 25.08.04, 08:34
      - Bzika Kulinarnego - Migdałowa 10
      - Huśtawki i Serntymentu na Lanciego
      • Gość: Johnny Ramone Cafe Melanz IP: *.acn.pl 26.08.04, 12:50
        Belgradzka 4
    • Gość: papa dance Re: Dokąd pójść wieczorem? IP: *.chello.pl 25.08.04, 12:49
      byłem w "chilli" na stryjeńskich, jedzenie ok, ale wystrój lokalu do bani -
      socjalistyczna stołówka szkolna, a obsługa działa w zwolnionym tempie i jakaś
      nietaka :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka