Gość: pytanko01
IP: *.chello.pl
26.09.05, 09:34
Zastanawiający jest niski udział uprawnionych do głosowania w wyborach.
Interesuje mnie udział procentowy poszczególnych grup wiekowych i według
wykształcenia naszego społeczeństwa. Jeżeli znajdziecie tę informację to mi ją
"podrzućcie".