Gość: Edi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 08:15 Czy tylko mi się zdawalo, czy ja wczoraj wyrwali do studia i na antenę prosto z charakteryzacji i nie zdążyli jej domalować lewego oka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ee Re: Lewe oko Pochanke IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 15:51 ona jedno oko ma przymykajce samo sie i jakies inne-defekt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Lewe oko Pochanke IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.04.05, 15:58 Bo ona z radia jest ;-) Fakt faktem fajna babeczka :) Ale z okiem fakt chyba ją nie domalowali albo coś :> Odpowiedz Link Zgłoś
misio_zalogowany Re: Lewe oko Pochanke 21.04.05, 11:22 ale czemu te cudne kobitki z TVN takie ponure, no czemu???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ann Re: Lewe oko Pochanke IP: *.chello.pl 21.04.05, 15:45 to jest taka choroba - mięśnie powieki wiotczeją i powieka opada, opada... no to ma kobitka kłopot, bo przecież pracuje twarzą znałam dziewuszkę, która miała to samo - z jednego oka została jej wąziuteńka szparka tylko... a drugie oko wielkie, czarne, intensywne. wyglądała odlotowo. b. sexy wyobrażam sobie, że biedna Pochanke już zaczęła oblatywać lekarzy Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita a czy to ma jakies znaczenie ? 21.04.05, 15:47 Ma dobry glos, dobra dykcje, wiec co z tego, nawet jeli to co ktos pisze tutaj jest prawda? Dajcie spokoj naprawde. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ann Re: a czy to ma jakies znaczenie ? IP: *.chello.pl 21.04.05, 16:57 ma znaczenie jak jej opadnie jeszce bardziej, to sama zrozumiesz Ja Pochance dobrzse życze - ale może byc zabawnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mika Re: a czy to ma jakies znaczenie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 19:32 To tak jak Ewa Minge.Tylko Ze u niej wszystko jest zamalowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaszczomp Ależ skąd. Ona ma to lewe oko "bardziej" n/t IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 22.04.05, 23:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rob Re: sturmbanfurer pohanke jest OK... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.04.05, 08:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rob Re: sturmbanfurer pohanke jest OK... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.04.05, 09:05 ... mnie też się bardzo podoba jest bardzo błyszcząca i b. sexy. Od czasu do czasu,... no co kilka sekund, wykonuje urocze robocopowe skręty szyjne. Zresztą wszystkie prezenterki mają podobno przykazane, żeby co chwila wykonywać obroty głowką, bo inaczej grozi syndrom martwej twarzy. Trzeba ruszać nie tylko ustami, ale i głową. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: sturmbanfurer pohanke jest OK... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.05, 11:00 A mnie sie najbardziej podoba jak zastyga z lekko otwartymi ustami w formie litery "o", czekajac na poczatek materialu. Zeby sie wydawaly wieksze? Odpowiedz Link Zgłoś