Gość: janek RYDZYK LAND IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 11:07 Nalezy sie zastanowić skad ten klecha ma pieniadze albo skad zamierza je pozyskac. Nie od dzis kazdy w Polsce marudzi ze nie ma kasy a tu powstaja Wersale jak Licheń, bogate koscioły i to cos w Zielonej Górze. Człowieka szlak trafia gdy kościół tyle mówi o biedzie, życiu w uczciwości a tu mamy do czynienia z takimi rzeczami. Istny cyrk, dobre samochody, panienki, pedofilia oraz homokseksualizm wżrod ksiezy. Istny Rydzyk Land. Na dodoatek jak długo ZCHN-owiec bedzie premierem nic sie nie zmieni. POzostaje jedynie spakowac sie i wyjazd do Angli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Althea Re: W Świebodzinie jak w Rio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 18:17 big lol! hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obsikany pisuar Re: W Świebodzinie jak w Rio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.07, 09:53 bedzie gdzie na desce pojezdzić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Re: W Świebodzinie jak w Rio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 00:07 Czy Ksiądz Profesor nigdy nie słyszał o cnocie skromności? Czy nasz Dobry Nauczyciel oczekuje od nas czegoś takiego? A może On żąda od nas miłości bliźniego, a nie kosztownych i monumentalnych pomników? W naszym pięknym Świebodzinie nie ma już ludzi nieszczęśliwych, opuszczonych, oczekujących naszej pomocy? Są tu jedynie ludzie którzy chcą wywyższać się i chwalić przed przybyszami największym pomnikiem! Czy ma to coś wspólnego z nauką Ewangelii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corano Re: W Świebodzinie jak w Rio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.08, 23:43 chcecie świerzych fotek? prosze... www.jakwrio.blog.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: corano Re: W Świebodzinie jak w Rio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.08, 00:04 jejku kto to policzył te schody? hehe ja tam nie mam czasu na takie szczegóły.. Pozdrawiam i zapraszam na świeże fotki... www.jakwrio.blog.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o. Pistacjusz CSsR Re: W Świebodzinie jak w Rio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 22:01 Świętobliwy pie..c trzyma sie w narodzie jeszcze dość mocno! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość B U L W E R S U J A C E IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.09, 19:37 a kto zajmie sie głodującymi dziećmi, sierotami, ubogimi i potrzebującymi !!!??? śmieszy fakt, że betonowy pomnik jest ważniejszy od prawdziwych realnych problemow! majątek wyrzucany w błoto,nikomu nie potrzebny kawal betonu. a jesli to nie przemawia to chociaz- prawdziwy chrzescijanin powinien inwestowac w dusze i dobro a nie rzeczy materialne. WSTYD ! wstyd ! WSTYD ! Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Bulwersujace 08.07.09, 20:06 Wy sobie budujcie co chcecie.A ja,stojac moze za pare lat w cieniu poteznego pomnika Chrystusa w Swiebodzinie,podczas przerwy w trwajacej od 10 godzin jezdzie z zachodu,otworze sobie butelke wody mineralnej i pomysle:Chrystus juz stoi,a autostrady od granicy jak nie bylo tak nie ma.k..mac!Ksieza do budowy autostrad?Moze oni sie nadaja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyklerykał Ciemnogród IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.09, 21:08 Ano ciemnogród i współczesna wieża Babel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NuNu Jezus Krol IP: *.bchsia.telus.net 03.05.10, 06:01 WSPANIALY POMYSL !!!!!!!! Jak zwykle atak komunistow i ich pozytecznych idiotow ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal.wroclaw pomnik jak w Rio IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.05.10, 20:15 Lepiej by ksiądz proboszcz za te pieniadze zbudował świetlice albo dom kultury dla dzieci-młodzieży. a nie jakis pomnik:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jsn smutek IP: 87.116.212.* 27.05.10, 11:54 Chyba ten wasz cały chrystus jeżeli był taki jak opowiadacie na tych żałosnych lekcjach religii - cieszyłby się bardziej, jeżeli za te pieniądze pomoglibyście biednym rodziną, wspomogli domy dziecka... Aż nóż się otwiera... jak można na takie gó*no przeznaczyć tyle pieniędzy i komu to ma służyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mick posąg IP: 79.97.12.* 07.06.10, 02:05 Popaprańce!!!! Odbiło już całkiem co niektórym! Wstyd się przyznawać do polskości. Opamiętajcie się ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
adam-bronisz Czy to bedzie atrakcja turystyczna ? 10.06.10, 05:25 Bliżej z Warszawy do Świebodzina niż do Rio J. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodanak rio IP: *.wp.shawcable.net 22.10.10, 20:24 patrząc na takie "wybryki" ma się wrażenie, że jest się albo w kraju bardzo bogatym, albo bardzo fanatycznym... za pomnikiem w rio stoi wielka idea - pomnik jest wynikiem konkursu i wzniósł go w stolicy cały brazylijski naród dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości brazylii... co ma symbolizować chrystus "król" w świebodzinie? czy to pomnik ambicji proboszcza? czy może pomnik tęsknoty świebodzina do zaistnienia na mapie świata? a może to pomnik nieziszczonych nadziei proponentów intronizacji jezusa na króla polski???? (co za poroniony pomysł) tak czy inaczej, ten pomnik to dość żałosny widok... a sam fakt że pomnik w rio stoi na skale górującej nad miastem, a polski chrystus na kupie gruzu jest symbolem samym w sobie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyś Tygrysek Królem Polski IP: *.wroclaw.mm.pl 11.11.10, 22:05 Fajny link: img121.imageshack.us/f/tygrysekkrolempolski.jpg/ Odpowiedz Link Zgłoś