Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    buty Anny Muchy - co to za marka?

    24.09.09, 13:45
    najpierw naoglądałam się tych butów na nogach Alicji Bachledy Curuś, teraz widzę, że ma je też Anna Mucha - może któraś z was rozpozna co to za model/marka?
    podejrzewam, że w obu przypadkach zakupione za oceanem jeszcze w poprzednim sezonie letnim - czyżby to któryś z wielkiej trójki Blahnik/Choo/Louboutin?
    i czy przypadkiem nie widziałyście gdzieś podobnych? :-)

    www.efakt.pl/15-razy-Anna-Mucha,galeria,657,1.html
    www.efakt.pl/Matka-potwierdza-ciaze-Bachledy-Curus-FOTO,artykuly,51086,1.html
    www.efakt.pl/Curus-i-Farrell-caluja-sie-,galeria-artykulu,45167.html
    Obserwuj wątek
      • vincentyna Re: buty Anny Muchy - co to za marka? 24.09.09, 19:44
        Ja te buty widzialam w sklepie, i to w takim, gdzie wielkiej trojki nie
        sprzedaja, wiec to musi byc cos innego. Moze boss, dkny, d&g, koors ... cos z
        tej polki. Widzialam je tego lata w Europie, kosztowaly mniej niz 200 euro.
      • kamila29091 Re: buty Anny Muchy - co to za marka? 24.09.09, 20:10
        www.net-a-porter.com/product/46007
        prosze
        • vincentyna Re: buty Anny Muchy - co to za marka? 24.09.09, 20:39
          haha, dobra jestes, rzeczywiscie w sklepie gdzie je widzialam sprzedaja rzeczy
          stelli :)
          • kamila29091 Re: buty Anny Muchy - co to za marka? 24.09.09, 21:04
            może nie dobra, ale zapamiętuje rzeczy które mnie się podobają i nie
            podobają... a i lubię tą stronę... a tak się składa że torebki z
            chmurkami mnie się bardzo spodobały a te buty nie...
        • monia515 Re: buty Anny Muchy - co to za marka? 25.09.09, 11:02
          kamila29091 napisała:

          > www.net-a-porter.com/product/46007
          > prosze
          >

          Ale to nie są buty Curuś i Muchy. To jakies szmaciaki.
      • iimmkk buty dziś w DDTVN 25.09.09, 09:50
        Te są rewelacyjne, biało-czarne, chyba lakierowane.
        Ktoś wie, jakiej marki? :)
        • monia515 Re: buty dziś w DDTVN 25.09.09, 11:08
          to te:
          www.luxlife.pl/sandaly-stella-mccartney/
          • thessalina Re: 25.09.09, 14:59
            dziękuję za zaspokojenie mojej ciekawości - jesteście naprawdę niezawodne!
            patrząc na zdjęcia nie podejrzewałam, że to "szmaciaczki" - ale i tak mi się podobają
            • doda1983 Re: 27.09.09, 12:57
              Nie sadzę, że te buty ze zdjąć to zalinkowane "chmurki" Stelli. Na
              pierwszy rzut oka róznią się grubością podeszwy i kolorem.

              Nie wiem skąd pochodzą dokładnie te kupione przez Muchę czy Curuś,
              ale identyczny wzór był podczas letniego sezonu w Steve Madden i
              Aldo. W ogóle w tym roku, był to dośc popularny model w Kanadzie,
              widoczny na wielu dziewczynach :)
              Zaglądnij do polskiego Aldo, moze jeszcze mają wyprzedażowe
              końcówki. Kosztowały około 40 CAD.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka