kamma.2 17.05.10, 12:02 co o niej sądzicie? www.aukcjoner.pl/gallery/002463823-.html#I1 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
calineczka.1 Re: torebka 17.05.10, 15:12 jeżeli jest ze skóry to mnie się podoba :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamma.2 Re: torebka 17.05.10, 15:45 tak - jest ze skóry. a co tam - już ją kupiłam :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
agulinda74 Re: torebka 17.05.10, 18:49 Niewiem jaka wielkość,ja wolę XXl, ale kolorki i model bardzo fajny. Masz jakąs fajną stronkę ze sprzedażą ciuchów. Na galerie mam allergie i kupuje wszystko w necie Odpowiedz Link Zgłoś