Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    17.05.10, 12:02
    co o niej sądzicie?
    www.aukcjoner.pl/gallery/002463823-.html#I1
    Obserwuj wątek
      • calineczka.1 Re: torebka 17.05.10, 15:12
        jeżeli jest ze skóry to mnie się podoba :)
      • kamma.2 Re: torebka 17.05.10, 15:45
        tak - jest ze skóry. a co tam - już ją kupiłam :-)))
        • calineczka.1 Re: torebka 17.05.10, 15:51
          i bardzo dobrze, jest fajna.:)
          • agulinda74 Re: torebka 17.05.10, 18:49
            Niewiem jaka wielkość,ja wolę XXl, ale kolorki i model bardzo fajny.

            Masz jakąs fajną stronkę ze sprzedażą ciuchów. Na galerie mam
            allergie i kupuje wszystko w necie
      • elkatxt Re: torebka 17.05.10, 18:50
        raczej na elegancko.
      • nothing.at.all Re: torebka 17.05.10, 21:50
        Nawet ok.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka