ocelota
23.04.11, 23:56
Co założyć na imprezę poprymicyjną? Wiadomo, że nie tak strojnie jak na wesele, ale chyba też nie biurowo. Czy zwykła ołówkowa sukienka do kolan, ale z niebiurowego materiału, będzie odpowiednia? Co z kolorystyką? Jestem zimą i pasują mi wyraziste barwy. Mimo że lubię biały i czarny to raczej takich nie chcę.
może jakieś zdjęciowe przykłady ?